U kulatého stolu

13.12.2016 | Focus Agency

Na konci listopadu uspořádalo nakladatelství Medical Tribune spolu s naší agenturou kulatý diskusní stůl pro redaktory odborných zdravotnických médií.

Tématem byla nová léčba určená diabetikům, 2. typu, kteří už mají nemoc rozvinutější, a přestává jim zabírat konvenční inzulinová terapie. Diskusní setkání moderovala redaktorka Medical Tribune, která problematiku do hloubky znala a dokázala tedy být „kvalitním parťákem“ přítomným lékařům i pozvaným odborným novinářům z jiných redakcí. Agentura zase zajistila potřebné zázemí a servis.

Dva přednášející lékaři dorazili ze 3. interní kliniky 1. lékařské fakulty UK a Všeobecné fakultní nemocnice. MUDr. Milan Flekač, Ph.D., a MUDr. Jan Šoupal prezentovali problematiku pacientů s rozvinutějším diabetem, a především novou léčbu kombinující inzulin s moderní léčbou takzvanými GLP-1 analogy, která má podle studií skvělé výsledky a od listopadu je dostupná i v České republice. Tato událost je příkladem toho, že nakladatelské domy jsou přirozenými partnery PR agentur.

U kulatého stolu

 
Rádi budeme
pracovat i pro vás

+420 227 018 433