Hovoříme výsledky

Poznejte Focus

Přístup k práci nejlépe vystihuje naše krédo "Hovoříme výsledky", které naplňujeme při realizaci veškerých projektů. Ať se jedná o projekty v oblasti online aktivit, social PR, tradičního public relations nebo marketingové komunikace, vždy se orientujeme na co nejlepší výsledky. Takto jednoduše dosahujeme úspěchu a spokojenosti našich zákazníků, které jsou nejlepší referencí pro další rozvoj a spolupráci. Jsme přesvědčeni, že tento přístup se bude zamlouvat i vám.

+
úspěšných projektů

Orientujeme se na oblasti, ve kterých dosahujeme skvělých výsledků. Mezi hlavní oblasti patří farmacie, zdravotnictví, ICT, finančnictví, FMCG, obchodní řetězce a vybavení domácností. Dbáme na jasnou a prokazatelnou měřitelnost výkonu realizovaných kampaní a splnění stanovených cílů.

+
spokojených klientů

Usilujeme vždy o nejlepší podmínky pro naše klienty, využíváme synergií a nejlepších zdrojů. Snažíme se být vždy o krok napřed, především před konkurenty našich klientů.

+
členů týmu

Náš tým je tvořen výhradně profesionály z oboru marketingu a public relations s dlouholetými zkušenostmi a výbornou znalostí mediálního prostředí. Jsme tým, který je specialistou na komunikaci. Pro související činnosti máme vytvořené portfolio expertů na různou problematiku.

let
zkušeností

Nejsme a nemáme ambici stát se největší agenturou. Jsme odpovědnou agenturou s perfektním servisem, skvělými nápady a výkonem, který poskytujeme bez výjimky všem našim klientům.

Reference

Poznejte náš týmStahněte si náš PROFIL

Přidejte se k nám! Aktuálně mezi sebe hledáme: