Přidejte se k nám! Aktuálně mezi sebe hledáme:

Máme zajímavou příležitost pro PR profesionály na projektech v oblasti zdravotnictví a farmacie. Pokud rádi pracujete na projektové bázi, ozvěte se nám. Máme možnost vás zapojit do zajímavých projektů pro několik významných firem.

Požadujeme odpovědnost, zkušenosti a chuť do práce. Schopnost ponořit se do problematiky, pochopit témata a dosáhnout kýžených cílů.

Máte zájem? Pošlete nám své bio na focus@focus-age.cz.

Pokud to nejste Vy, koho tato možnost zajímá, možná máte kolem sebe někoho, kdo ji ocení. Budeme rádi, pokud mu ji přepošlete.

Díky!


Focus Academy je kombinací stáže, vzdělávacího projektu a soutěže o pracovní místo

 

Chcete proniknout do světa PR? Stáž je pro to ideální volbou. Neplatí to ale rozhodně pro ten typ, kde stojíte u kopírky, a nikdo vás nezasvětí do skutečné práce. PR agentura Focus Agency se proto rozhodla vytvořit Focus Academy - kombinaci stáže, vzdělávacího programu. Vybraní uchazeči budou zařazeni do programu s trváním dvou měsíců, přičemž se očekává účast v sídle agentury po 3 dny v týdnu.

V průběhu stáže účastníci zároveň absolvují workshopy zaměřené na nové marketingové nástroje a trendy.

Stážisti nebudou tzv. hozeni do vody bez záchranného kruhu. Po vysvětlení toho, jak na to, si ovšem budou mít možnost vyzkoušet celou řadu činností, které do práce PR agentury patří.

Mezi nimi budou:

  • Příprava tiskových zpráv a PR článků
  • Tvorba media listů
  • Komunikace a práce s medii
  • Monitoring tisku a sociálních sítí a jejich analýza
  • Práce se CRM programem

To vše při poskytnutí zpětné vazby, která napomůže dalšímu zlepšení. V posledním roce se objevilo několik placených vzdělávacích akademií zaměřených na digitální marketing. Jejich slibovaným benefitem je poskytnutí většího vhledu do oboru a seznámení se s lidmi, které nadějným studentům možná pomůže otevřít kariérní dveře. Program Focus Academy je oproti nim bezplatný a nesnaží se jít cestou plné učebny. Místo je pouze pro 3 stážisty. 

Chcete tuto výzvu přijmout? Svoje CV a krátké motivační dopisy (max. délka 1800 znaků) zasílejte na o.smida@focus-age.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.


kontaktujte nás

+420 227 018 433
Štefánikova 43a, 150 00 Praha