Event management & roadshow

logo

O zadavateli

Společnost Baxter je výrobcem přípravku FSME-IMMUN, který je vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Vakcína je vázána na lékařský předpis a aplikuje ji lékař a není hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

HLAVNÍ ÚKOL

Seznámit veřejnost s možnými závažnými následky klíšťové encefalitidy a nabídnout možnost očkování za zvýhodněnou cenu.zásah cílové skupiny
předplacených vakcín
úspěšnost
let nejvíce zájemců bylo v tomto věku
medálních výstupů
míst po celé České republice

bartex

JAK JSME NA TO ŠLI

Očkovací edukativní kamion vyjel na svou tour 13. dubna a až do 5. května navštívil 13 míst po celé České republice. V kamionu, který byl zařízen jako standardní ambulance lékaře, měli návštěvníci možnost informovat se o onemocnění a předplatit si vakcínu proti klíšťové encefalitidě za zvýhodněnou cenu. K dispozici byl zájemcům odborný personál, se kterým mohli vše konzultovat. Celé akci předcházela produkční práce v podobě vytipování vhodných míst v daných městech, vyjednání všech
různých povolení, návrh a realizace brandingu celého kamionu, vnitřní vybavení kamionu… Roadshow jsme zajistili masivní PR podporu v podobě pozvánek a reportáží primárně v tisku a na internetu, zapojili jsme ale i rozhlas a TV, a to vše nejen regionálního rozsahu. Kampaň doplnila inzerce v celostátním a lokálním tisku a billboardová kampaň. Klient celou roadshow ještě podpořil reklamou v televizi.

JAK TO DOPADLO

Celá akce měla velký úspěch, ke kamionu přišlo bezmála 2000 zájemců, kteří si zároveň předplatili vakcínu za zvýhodněnou cenu. Největší zájem byl v jižních Čechách. Právě v tomto kraji je totiž kaž doročně evidováno nejvíce případů onemocnění klíšťovou encefalitidou. Potěšující zprávou tedy je i to, že v Praze, kde se kamion zastavil dokonce na 4 dny, přišlo také mnoho zájemců. Klíště totiž může číhat i v malém parku. Do kamionu zavítalo nejvíce lidí z věkové skupiny nad 50 let, konkrétně 33 %. Právě v této věkové skupině je proočkovanost nejmenší.

Video

Chcete, aby váš projekt dosáhl též skvělých výsledků?
Kontaktujte nás!