Značka kvality potravin

Vím, co jím a piju, o.p.s.

logo

O zadavateli

Iniciativa Vím, co jím a piju je součástí mezinárodního programu The Choices Programme. Ten vznikl jako projekt nadace Choices International Foundation. Nejvyšším orgánem nadace je Rada. Program "Vím, co jím a piju" je součástí globálního programu "The Choices Programme", který umožňuje spotřebitelům lepší orientaci v nabídce potravin. Program vznikl na základě výzvy Světové zdravotnické organizace a Organizace OSN pro výživu a zemědělství. Právě tyto organizace upozornily na vybrané živiny, jejichž nadměrná konzumace výrazně zvyšuje riziko vzniku civilizačních chorob. Hlavním cílem programu je motivovat veřejnost k aktivní péči o zdraví, vyvolat u veřejnosti zájem o zdravý životní styl, podporovat veřejnost ve výběru potravin, které vyhovují parametrům zdravé výživy.

HLAVNÍ ÚKOL

Zajistit veškeré komunikační aktivity na širokou i odbornou veřejnost, zástupce státní správy, výrobce a distributory potravin vč. řetězců.


"Povědomí o programu Vím, co jím a piju každým rokem stoupá. V roce 2014 bylo dosaženo meziročního nárůstu u primární cílové skupiny o 12%. Stejně jako počet zapojených společností a označených produktů, jež se meziročně zvýšil o 10 firem. PR agentura Focus Agency pro iniciativu zajišťuje kompletní servis, bez kterého bychom nebyli schopni dosahovat takových skvělých výsledků."

Lucie González
Ředitelka iniciativy


zásah cílové skupiny
% nárůst znalosti značky u cílové skupiny v meziročním srovnání
úspěšnost
nových partnerů za rok 2014

Fotogalerie Natáčení seriálu Natáčení seriálu

Video

Chcete, aby váš projekt dosáhl též skvělých výsledků?
Kontaktujte nás!