Public relations

Strategie PR komunikace

Perfektní příprava, skvělé výsledky.

Něco máme rádi více, něco méně a něco milujeme! A my milujeme přípravu strategií. Koncepční a kreativní přístup individuálně ke každému zadání.

Media relations

Nejkratší cesta do médií? S námi!

Denně tvoříme podklady pro média, denně jsme v kontaktu s novináři, denně doručujeme skvělé výsledky.

Spolupráce s ambasadory

Spolupracujeme s nejlepšími!

Bez ohledu na to, zdali potřebujeme špičkového odborníka nebo známou osobnost. 

Interní komunikace

Víte, co se šušká?

Je to dobré vědět. Ovšem vedle toho byste měli mít i správně nastavený oficiální kanál. 

Monitoring a rešerše

Kdo, kdy, kde a jak o vás hovoří?

Nemusí jít nutně o podlou konkurenci a její nekalé praktiky. Mohou to být vaši fanoušci, se kterými je vhodné být v kontaktu. A víte co dělá vaše konkurence? Chtěli byste to vědět?

Náborové kampaně

Máte nedostatek kolegů?

Rostete, rozšiřujete se, obměnujete, hledáte a nenacházíte? Máme radu, obraťte se na nás!

Krizová komunikace

Potřebujete se bít za svojí pravdu?

Pomůžeme vám. Každý má právo hájit své zájmy!

PR služby poskytujeme již řadu let, za která jsme nasbírali mnoho zkušeností z různých oblastí. Budování značek a podpora povědomí o nich je základním kamenem naší práce. Zajistíme pro vás kompletní public relations servis od návrhu, přes produkci a správu až po závěrečný monitoring. Velký důraz klademe na detailní seznámení s klientem, jeho značkou, produkty a cílovou skupinou. Úspěšná kampaň musí být vytvořena přesně na míru potřebám značky/produktu a zákazníků. Pokud je potřeba, spolupracujeme na tvorbě obsahu s odborníky. Ti zajistí jeho faktickou správnost, čím zlepší vnímání kompetencí značky a ochrání ji před možnou ztrátou důvěry. Jako PR agentura se sídlem v Praze máme i tu výhodu, že můžeme být v denním fyzickém kontaktu s novináři. Prosadíme mediální výstupy v televizi, rozhlase, tisku i online titulech. V rámci mediálního tréninku vás připravíme na rozhovory s novináři, a to jak na ty plánované, tak ty nečekané. Dodáme neprůstřelnou argumentaci a v krizových případech jsme k dispozici 24 hodin denně.

 

 

kontaktujte nás

+420 227 018 433
Štefánikova 43a, 150 00 Praha