Influencer marketing

Pokud se úspěšně vyhýbáte youtuberům, asi jste narazili na blogera. A pokud ani to ne, pak jste se seznámili s obsahem, jak ho tvoří vlivní uživatelé Instagramu, Twitteru či Facebooku. Influencerům se prakticky nelze vyhnout. Jsou hybateli dění v obrovské internetové komunitě. A skrývají velký potenciál! Opravdu?

Během workshopu Influencer marketing vám odpovíme na tyto otázky: 

 

Je vliv influencerů přeceňovaný nebo naopak nedoceněný?
Má smysl investovat do spolupráce?
A pokud ano, co od spolupráce můžete očekávat? Jak spolupráci nastavit, aby výsledky byly měřitelné a přínosné?

Jaká je budoucnost influencerů?

 

Další zajímavé informace, případovky, výsledky i zcela nepovedené projekty vám ukáže náš workshop zaměřený na influencery. Petr Michl, který vás workshopem provede, má v zásobě desítky zajímavých ukázek.

 

 

Na tomto workshopu bude hostem Flabgee. Patří mezi známé tváře YouTube a ráda se s vámi podělí o svůj příběh a motivace. Co se jí líbí na spolupráci se značkami a co ne? Budete mít příležitost se Flabgee zeptat na vše, co vás zajímá.

 

Nový termín brzy vypíšeme. 

Kde:
Focus Agency

        Štefánikova 43a, 150 00, Praha 5 - Smíchov

Cena: 4.900 Kč bez DPH

  

butoon

 

Workshop povede Petr Michl, dlouholetý šéfredaktor portálu Marketing Journal a zároveň projektový manažer a konzultant ve Focus  Agency, kde se podílel na řadě projektů. 

 

petr michl   

 

Váháte s účastí? Možná vás přesvědčí Tomáš Kopáček z Microsoftu.

„Nejpřínosnější pro mě byla diskuze s hostem z řad influencerů, který se neváhal podělit o „svůj pohled na věc“. Velmi důležité bylo, že zazněl, jaký konkrétní typ spolupráce je pro tvůrce nejpříjemnější a čemu se chtějí vyvarovat, protože pro nás je hlavní autentické sdělení, které zapadá do tvorby autora. Zajímavé bylo také přehledné shrnutí české scény influencerů a jejich kategorizace.“

 

Atmosféru jednoho z předchozích setkání zachycuje následující video.Workshopy vedené Petrem Michlem již navštívili zástupci těchto značek:Nezůstaňte se svými znalosti pozadu a přidejte se k nim.

 

Máte dotaz?

Líbí se vám téma workshopu, ale zvolený termín se vám nehodí? Chtěli byste si podobný workshop uspořádat u vás ve firmě? Napište nám na focus@focus-age.cz, rádi vám vyjdeme vstříc!kontaktujte nás

+420 227 018 433
Štefánikova 43a, 150 00 Praha