Marketing journal

Content marketing

Přínosný content marketing

Marketing Journal (m-journal.cz) je jedním z nejčetnějších digitálních magazínů v  oblasti marketingových médií. Kontinuálně přináší zajímavosti ze světa marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítích. Od jeho realizace v roku 2009 si získal stálou čtenářskou základnu, která meziročně roste o další a další procenta a titul se stal významným mediálních partnerem oborových akcí i konferencí. Dnešní marketing, zvláště prostředí sociálních sítí a digitální komunikace se vyvíjí bleskovou rychlostí. Pro nás jako agenturu je důležité, aby naše kampaně pracovali s aktuálními trendy. Proto jsme vytvořili Marketing Journal, který mapuje hlavní trendy a několikrát denně čtenáře informuje o novinkách v těchto oblastech.


Marketing journal

Výsledky? Podívejte se na ně.


  • unikátních uživatelů měsíčně

  • fanoušků na sociálních sítích

  • pravidelných odběratelů

Co jsme dokázali:

Aktuálně portál navštěvuje víc než 45 000+ unikátních uživatelů měsíčně. Na sociálních sítích (Facebook a Twitter) nám fandí vice než 22 000+ fanoušků. Máme 4 000+ pravidelných odběratelů newsletteru, kterým novinky zasíláme přímo do e-mailové schránky.

Jaký byl cíl spolupráce s klientem?

Za Marketing Journal stojí naše komunikační agentura. Marketing Journal má za cíl informovat čtenáře o dění ve světě marketingu a public relations. Afinitní cílovou skupinou jsou marketéři, freelanceři nebo studenti marketingu. Našim cílem z pozice agentury je ukázat firmám i potencionálním klientům praktickou ukázku našich dovedností a kompetence v oblasti marketingu.

Marketing journal

„Marketing Journal je každodenním zdrojem informací z oboru marketingu, PR a nově také stále častěji z oblasti sociálních sítí, pro postupně rostoucí komunitu pravidelně se vracejících čtenářů.“

Petr Michl   /   šéfredaktor

Během realizace...

Marketing Journal měl zpočátku podobu tištěného měsíčníku a od roku 2009 pokračuje v elektronické podobě. V roce 2019 jsme po vrátili i k jeho tištěné podobě, ten zasíláme adresně výhradně našim klientům a partnerům. Naši autoři píši o marketingu, reklamě, public relations, ale i o nových médiích, technologiích a výzkumech. O nejkreativnějších kampaních v celosvětovém kontextu si pravděpodobně přečtete jako první u nás. Publikujeme reporty z návštěv marketingových konferencí a v reportážích zprostředkováváme jejich nejdůležitější myšlenky.

Zaujali jsme vás? Pojďme se nezávazně sejít.


Domluvit schůzku