Stiga

Spolupráce s youtuberem

Hokejové bitvy otřásaly YouTubem

V komunikaci s mladou generací, takzvanými „millenials“, jsme se nemohli spoléhat na tradiční kanály a média, zvolili jsme tedy YouTube a další sociální sítě, ke kterým mají mladí velmi blízko.


Stiga

Výsledky? Podívejte se na ně.


  • lidí zasažených oběma částmi kampaně

  • pozitivních reakcí na sociálních sítích

  • výstupů youtubera na sociálních sítích

Co jsme dokázali:

Hokejové bitvy otřásaly YouTubem, a to hned na dvou frontách. STIGA hokej si nacházel nové fanoušky na kanále Valda-TV (který odebírá bezmála 340 000 lidí), kde youtuber Johnny vyzval k souboji profesionálního hokejistu Tomáše Rolinka. Desítky tisíc uživatelů YouTube také zhlédly reklamního spot, který běžel na vybraných relevantních kanálech.

Jaký byl cíl spolupráce s klientem?

Stolní hokeje STIGA se vyrábějí již 60 let. Výhradním dovozcem hokejů STIGA na český a slovenský trh je firma V2 hokej, která provozuje internetový obchod Stigahokej.cz. Hlavním cílem naší spolupráce bylo rozšířit povědomí o této stolní hře mezi mladou generaci.

Vybudování povědomí o stolním hokeji STIGA především mezi mladší generací.
Propojení společenské hry STIGA hokeje se světem reálného hokeje.
Zasažení cílové skupiny na sociálních sítích YouTube, Facebook a Instagram.

Stiga

„Chtěli jsme probudit zájem o stolní hokej mezi mladou generací a agentura Focus přišla s moderním pojetím kampaně na internetu, které se ukázalo jako velmi účinné. Hlavním výsledkem naší spolupráce je zvýšení povědomí o STIGA hokeji nejen mezi mladými.“

Jan Veselý   /   Stiga hokej

Během realizace...

V roce 2016 jsme pracovali na rozšíření povědomí o značce stolního STIGA hokeje mezi mladou generaci ve věku 16–25 let. Z naší zkušenosti víme, že tuto skupinu je náročné zasáhnout tradičními cestami. Proto jsme zvolili kanál i formu, která podá informace atraktivním a zábavným způsobem. Pro znásobení zájmu mladých lidí jsme v kampani využili jak spolupráci s youtuberem a známou hokejovou osobností, tak i profesionální hráče STIGA hokeje, kteří představili akční hru v reklamním spotu.

Zaujali jsme vás? Pojďme se nezávazně sejít.


Domluvit schůzku
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.