Stiga

Spolupráce s youtuberem

Hokejové bitvy otřásaly YouTubem

Stolní hokeje Stiga se vyrábějí už 60 let a zejména v generaci dnešních čtyřicátníků a padesátníků je jsou známou zančkou. Pro společnost V2 hokej, která provozuje internetový obchod Stigahokej.cz a je výhradním dovozcem hokejů Stiga, jsme realizovali kampaň, jejímž cílem bylo zvýšit zájem o stolní hokej mezi mladší generací, tzv. millenials ve věku 16-25 let. V  komunikaci s mladou generací jsme se nemohli spoléhat na tradiční kanály a média. Proto jsme zvolili YouTube a další sociální sítě. Cílem vytvořit atraktivní obsah kolem stolního hokeje jsme oslovili známého Youtubera Johnnyho i profesionálního hráče hokeje Tomáše Rolinka.


Stiga

Výsledky? Podívejte se na ně.


  • lidí zasažených oběma částmi kampaně

  • pozitivních reakcí na sociálních sítích

  • výstupů youtubera na sociálních sítích

Co jsme dokázali:

Kanál Valda-TV má bezmála 340 000 odběratelů, kterým jsme na sociálních sítích doručili jeho 7 výstupů. Pozitivně na ně reagovalo více než 10 000+ lidí. Obě části kampaně - video i projekt s Youtuberem zasáhly více než 200 000 uživatelů.

Jaký byl cíl spolupráce s klientem?

Hlavní cílovou skupinou byla mladší generace tzv. millenials ve věku 16-25 let. Záměrem kampaně bylo rozšíření povědomí o značce stolního STIGA hokeje.

Stiga

„Chtěli jsme probudit zájem o stolní hokej mezi mladou generací a agentura Focus přišla s moderním pojetím kampaně na internetu, které se ukázalo jako velmi účinné. Hlavním výsledkem naší spolupráce je zvýšení povědomí o STIGA hokeji nejen mezi mladými.“

Jan Veselý   /   Stiga hokej

Během realizace...

STIGA hokej si našel nové fanoušky na kanále Johnny Valda, kde YouTuber Johnny vyzval k souboji profesionálního hokejistu Tomáše Rolinka. V kampani jsme využili i profesionální hráče STIGA hokeje, se kterými jsme natočili reklamní spot. Prostřednictvím reklamního videa jsme představili akční hru na relevantních kanálech.

Zaujali jsme vás? Pojďme se nezávazně sejít.


Domluvit schůzku
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.