Walmark

spolupráce s influencery

Podpora produktu Marťánci Imuno FORTE

Vitaminy Marťánci jsou velmi populární, zejména u dětí. Velké oblibě se těší hlavně díky atraktivnímu příbalu – hračky v podobě Marťánka, které odolá málokteré dítě. Velkou výzvou pro nás bylo vymanit se s produktem Imuno FORTE z tohoto segmentu a najít s ambasadory cestu, jak seriózně produkt odkomunikovat. Proto jsme navrhli spojení s odborníkem – pediatrem a imunologem, které se ukázalo jako dobrá volba.


Walmark

Výsledky? Podívejte se na ně.


  • shlédnutí

Co jsme dokázali

Videa od všech youtuberek měla dosah téměř 20 000, jejich doprovodné aktivity v podobě postů na Facebooku anebo Instagramu pak vidělo 30 000 fanoušků. Pro zapojené youtuberky byly velmi pozitivní a povzbudivé zájem fanoušků o takové edukativní posty a videa a jejich ochota spolupodílet se na jejich obsahu.

Jaký byl cíl spolupráce s klientem?

Pro společnost Walmark jsme připravili online projekt na podporu produktu Maťánci Imuno FORTE. Cílem bylo vytipovat relevantní influencery a navrhnout formu spolupráce tak, aby se nejednalo o pouhé hodnocení produktu, ale aby zpracování tématu přineslo maminkám další benefity a bylo tak pro ně skutečně zajímavé.

Během realizace...

V průběhu 4 měsíců jsme oslovili 4 youtuberky, maminky malých dětí, a na každé z nich bylo, jak a zda lékaře – pediatra nebo imunologa – ve svém výstupu využije. Každý měsíc komunikovala téma vybraná maminka –youtuberka exkluzivně. Youtuberky Mámou stylově a Mámou s přehledem si připravily vlastní otázky na pana doktora a následně s ním natočily video o imunitě, které pak doplnily vlastními zkušenostmi, jak bojují s nachlazením u svých dětí a čím imunitu podporují. Své posty na Facebooku a Instagramu doplnily i výzvou pro své fanoušky a soutěží o výrobky. Youtuberka Lucie na kanále „School of my life" s imunologem profesorem Krejskem probírala dotazy, které zajímaly čtenářky jejího kanálu. Těch se na její výzvu sešlo opravdu hodně, výsledné video pak má téměř 45 minut. Poslední zapojená youtuberka, Marie alias Můj fialový svět, vyzvala své fanoušky, aby sdíleli své tipy, jak podpořit v zimním období imunitu.

Zaujali jsme vás? Pojďme se nezávazně sejít.


Domluvit schůzku
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.