Copywriting

> Dejte svým myšlenkám formu

Specialisté pracující ve firmách našich klientů zpravidla nemají kapacitu připravovat odborné články, texty na webové stránky, obsah marketingových kampaní nebo třeba zákaznických magazínů. Svěřte tento úkol profesionálům a zbavte se další starosti.

Markéta Palatin, FOCUS AGENCY
logo

Klep... klep... klep, klep! Datluje?

Ne, Markéta píše!

Markéta Palatin   /   senior copywriter

Texty na míru

Většina firemních komunikačních kanálů je založena na textech – ať už jde o webové stránky, marketingové materiály, případové studie, e-mailingové kampaně nebo třeba příspěvky na sociální sítě. Psaný scénář potřebují i videospoty. Mnoho firem také vydává pravidelné newslettery a zákaznické magazíny.

Naši copywriteři mají zkušenosti z práce v médiích a připravují pro naše klienty texty používané v rámci marketingových kampaní i pro běžnou externí komunikaci.

 • Chcete se prezentovat odbornými články v médiích?
 • Máte v úmyslu pravidelně oslovovat zákazníky newsletterem?
 • Chtěli byste vydávat vlastní zákaznický magazín?
 • Potřebujete vytvořit případové studie a další marketingové materiály?
 • Nemáte vlastní kapacity na tvorbu textů?

Copywriting v praxi

Při tvorbě textů pro vaše marketingové kampaně i další komunikaci využíváme vaše interní zdroje jen v nejmenší nutné míře. Po získání vstupních informací zpracujeme texty a předložíme vám je k připomínkám a schválení.

 • Vytváříme obsah zákaznických magazínů pro klienty z oblasti IT či stavebnictví.
 • Připravujeme případové studie na základě návštěv referenčních zákazníků.
 • Vyváříme obsah internetových stránek, blogů i scénáře videospotů.

Texty zpracováváme s ohledem na příjemce informací a požadovanou úroveň odbornosti. Samozřejmostí je jazyková kontrola před publikováním.

Z naší práce: Zákaznický magazín pro Sprinx Systems

Český specialista na vývoj a implementaci obchodních systémů, CRM a webových řešení využívá naše služby v oblasti tvorby obsahu a PR kampaní. Společně vydáváme firemní magazín The Doers určený zákazníkům a obchodním partnerům, který vychází v nákladu XXXX kusů. Pravidelně se nám daří umisťovat odborné články specialistů Sprinx Systems v ekonomických a oborových médiích.

 • Zajišťujeme tvorbu odborných článků a komentářů specialistů na e-commerce, obchodní systémy, CRM a další řešení z portfolia firmy.
 • Zákazníkům a obchodním partnerům Sprinx Systems je pravidelně distribuován magazín The Doers s články o aktuálních trendech v oblastech, pro které firma nabízí svá řešení.
 • S našimi profesionálními copywritery má Sprinx Systems potřebné zázemí pro tvorbu textů pro obsahový marketing i všechny své další marketingové aktivity.
logo

„Bez outsourcování redakční práce bychom náš magazín The Doers mohli vlastními silami vydávat jen jako nepravidelný občasník."

Jiří Čáp   /   ředitel Sprinx Systems

Pomůžeme i vám

Nenuťte vaše specialisty psát po večerech texty na vaše webové stránky, odborné články nebo příspěvky do newsletterů:

Načerpáme informace od vašich specialistů a vytvoříme texty s požadovanou úrovní odbornosti.

Navštívíme vaše zákazníky a získáme od nich podklady pro tvorbu referencí a případových studií.

Zajistíme kompletní redakční práce při tvorbě zákaznických magazínů, newsletterů či katalogů.

Zaujali jsme vás? Pojďme se nezávazně sejít.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.