Grafika a design

> Vytvoříme váš grafický styl

Webové stránky, katalogy, letáky nebo třeba jen vizitky – také neustále potřebujete nové grafické návrhy, nebo jen zpracování výstupů profesionálním grafikem? Pomůžeme vám vytvořit si váš vlastní grafický styl a zajistíme grafickou tvorbu všech vašich marketingových materiálů.

Grafický styl vaší firmy

Nedílnou součástí marketingové komunikace firmy směrem k zákazníkům i široké veřejnosti je grafický styl. Tento styl zahrnuje všechno, od loga, vizitek či webových stránek, až po marketingové materiály, jako jsou brožury, katalogy, případové studie i další výstupy. Pokud chcete jako firma působit profesionálně, svěřte tvorbu svého grafického stylu profesionálům.

Grafika je také nedílnou součástí všech marketingových a komunikačních kampaní, kdy má za cíl upoutat pozornost zákazníků a podpořit hlavní sdělení kampaně.

 • Chcete svoji firmu prezentovat profesionálním grafickým stylem?
 • Potřebujete vytvořit design marketingových materiálů?
 • Chtěli byste se svými zákazníky pravidelně komunikovat prostřednictvím elektronických newsletterů nebo tištěného magazínu?
 • Máte korporátní grafický manuál a potřebujete podle něj vytvářet různé výstupy?
 • Plánujete redesign svých webových stránek?

Grafika a design v praxi

Spolupracujeme s řadou samostatně pracujících grafiků i s designovými studii, abychom našim klientům vždy dodali grafické výstupy podle jejich představ.

 • Vytváříme grafický design několika zákaznických magazínů a zajišťujeme jejich sazbu.
 • Mnoha klientům jsme vytvořili kompletní grafickou identitu pro všechny jejich firemní materiály.
 • Zajišťujeme sazbu marketingových materiálů na základě korporátních grafických manuálů.

Díky spolupráci s různými grafiky jsme schopni předložit více různých návrhů a připravit grafický design přesně podle vašich představ.

Z naší práce: Zákaznický magazín pro Baumit

Česká firma Baumit s podporou rakouské centrály vyrábí a prodává stavební materiály pro celou stavbu. Na českém trhu působí od roku 1993. Pro firmu Baumit jsme zpracovali tištěný magazín, který se dostává do rukou partnerským firmám, stavařům a architektům i stávajícím či potenciálním investorům a developerům. Hlavním záměrem bylo zlepšit grafickou úpravu Baumit magazínu.

 • Na základě analýzy a porovnání jsme vytvořili nový, originální layout publikace, včetně jednotlivých vizuálních prvků.
 • Na tvorbě obsahu spolupracovali profesionální copywriteři, kteří na základě podkladů od specialistů firmy Baumit pro čtenáře magazínu vytvořili odborné i trendové články.
 • Po odsouhlasení obsahu a grafické podoby publikace klientem jsme zajistili kvalitní tisk Baumit magazínu.
logo

„I přes všechny komplikace a šibeniční termíny odvedla agentura Focus dobrou práci a my dnes máme nejlepší Baumit magazín, jaký kdy vyšel."

Bc. George Pandeyan   /   vedoucí marketingu společnosti Baumit

Pomůžeme i vám

Ať už máte korporátní manuál pro grafický design, nebo potřebujete vytvořit vše od základu:

Vytvoříme pro vás layout webových stránek, zákaznického magazínu, marketingových materiálů, případových studií i dalších dokumentů.

Zajistíme profesionální sazbu (DTP) a přípravu tiskových dat všech typů tištěných materiálů.

U našich smluvních partnerů zajistíme tisk materiálů i jejich distribuci vašim zákazníkům.

Zaujali jsme vás? Pojďme se nezávazně sejít.