Konzultace

> Poraďte se s profesionály

Marketing a komunikační kampaně představují náročné disciplíny, které mnoho firem nedokáže plně pokrýt znalostmi a zkušenostmi svých lidí. Nemusíte se ale hned pouštět do rozsáhlých komunikačních kampaní. Prvním krokem může být konzultace vašich plánů a možností jejich realizace.

Robert Svoboda, FOCUS AGENCY
logo

Nebojte se změny.

Robert Svoboda   /   senior konzultant

Než se pustíte sami do práce

Nastavit komunikační strategii a realizovat marketingové kampaně je náročné nejen pro malé firmy, ale také pro větší podniky, které často nemají k dispozici dostatečný počet kvalifikovaných pracovníků v marketingu. Naše poradenské služby vám pomohou tuto situaci řešit – poskytneme vám naše odborné znalosti a zkušenosti, abyste i v malém týmu mohli realizovat kampaně jako profesionálové.

Poskytneme vašemu týmu potřebné kompetence, abyste mohli navrhovat a realizovat úspěšné komunikační kampaně.

  • Potřebujete vašemu marketingovému týmu poskytnout specifické znalosti?
  • Váháte, jak sestavit hodnotovou propozici vaší firmy a jak definovat typické zákazníky?
  • Plánujete komunikační kampaň a chtěli byste o tom poradit?
  • Nevíte, jak měřit efektivitu vašeho marketingu a komunikačních kampaní?
  • Hledáte pomoc s testováním připravovaných kampaní?

Poradenství v praxi

Konzultace poskytujeme jako samostatnou službu, ať už se rozhodnete pokračovat s námi i při následné realizaci komunikačních kampaní, nebo budete pokračovat s vlastními zdroji.

  • Konzultovali jsme marketingovou strategii firem při jejich vstupu na nové trhy.

Naše poradenské služby vycházejí z dlouholetých zkušeností a stovek realizovaných projektů. Poradíme vám, jak se vyhnout chybám a slepým uličkám a rychle postupovat k cíli.

Z naší práce: Konzultace pro Konica Minolta

Tradiční výrobce tiskových a multifunkčních zařízení rozšiřuje prostřednictvím akvizic i vlastního vývoje svoje portfolio o dokumentové služby a nejnověji také vysoce specializované produkty z oblasti videodohledu a bezpečnostních systémů. Pro Konica Minolta proto realizujeme průzkumy mezi současnými i potenciálními zákazníky.

  • Při hloubkových rozhovorech se současnými zákazníky zjišťujeme, jak vnímají posun tradičního dodavatele kancelářské techniky k poskytování služeb.
  • Provádíme průzkum trhu videodohledových systémů s cílem vytvořit efektivní komunikační strategii k oslovení nových zákazníků.
  • Na základě zjištěných informací sestavujeme hodnotovou propozici a navrhujeme marketingovou strategii i jednotlivé kampaně.
logo

„Konzultace hodnotové propozice a následné hloubkové rozhovory konzultantů Focus Agency s našimi zákazníky nám poskytly nezávislý pohled na naši nabídku služeb na vysoce konkurenčním trhu dokumentových řešení. Získané informace nám pomohly lépe zacílit následné marketingové kampaně a dosáhnout jejich vyšší efektivity."

Petr Lupač   /   Marketing Manager Konica Minolta Business Solutions Czech

Pomůžeme i vám

Naše poradenské služby pokrývají všechny oblasti marketingu a firemní komunikace:

Sestavení hodnotové propozice, vytvoření person a definice cílových skupin.

Návrh komunikačních strategií a marketingových kampaní.

Tvorba obsahu kampaní, marketingových materiálů a vizuální identity firmy.

Zaujali jsme vás? Pojďme se nezávazně sejít.