INSPIRUJTE A BUDUJTE povědomí o značce V DIGITÁLNÍM PROSTŘEDÍ.
01
Influencer marketing

Na cestu vás perfektně vybavíme. Kreativní koncept vytvoříme společně s influencerem přímo na míru vaší značce. Součástí výbavy budou monitoring a analýza cesty.

Vytyčíme měřitelné a dosažitelné cíle tak, abyste přesně věděli, kam jste došli. Cílovou odměnou pak bude vyšší poptávka.

Kudy se vydáme
hory
etapa: Analýza CS zákazníků
Analýza
  • rešerše prostředí
  • stanovení cílů kampaně
  • volba kanálů
etapa: Výběr influencera
Výběr influencera
  • ověřování cílů
  • kreativní koncept
  • realizace
etapa: Vyhodnocování dopadu kampaně
Vyhodnocování
02
Content marketing

Cesta obsahovým marketingem je dlouhá, ale důvěra a loajalita zákazníka, kterou budeme s každým krokem budovat, je tím správným hnacím motorem.

Cílovému publiku, za kterým míříme, nevnutíme nic, co nás cestou cvrkne do nosu, ale přineseme to, co si opravdu přeje a co ho zajímá.

03
Social media

Rádi se na svých výletech zastavíte a mluvíte s lidmi? Jen tak, protože chcete, protože cítíte, že to má smysl? Udělejte to i na svojí cestě k úspěšné značce.

Komunikujte na každém rohu, za každým stromem. S námi se nemusíte bát ani žádné pavoučí sítě, ukážeme vám, jak v nich našlapovat.

04
Správa kampaní

Je nám jasné, že když vydáváte na cestu, ať už za známější značkou, loajálnějšími zákazníky nebo vyššími prodeji, chcete, ať se o tom ví. Zajistíme vám podporu v krajích AdWords i Sklik, i v hlubinách Facebooku a Instagramu.

05
Weby a aplikace

Až se se k vám na cestě budou připojovat zákazníci, nebudou se chtít tahat s těžkými průvodci a mapami. Poskytněte jim potřebné informace na dokonale vystavěném webu nebo v mobilní aplikaci. Všechno se jim tak snadno vejde do kapsy a půdou lehkým krokem.

Vyrazte s námi
+420 227 018 433
focus@focus-age.cz
Focus Agency, s.r.o.
Štefánikova 43a
Praha 5 - 150 00