PŘÍPADOVÁ STUDIE

SALES & ACCOUNT MANAGER

Vymýšlíme digitální a PR kampaně, které pomáhají našim klientům uspět na dnešním trhu.

O PROJEKTU

JAK VYPADÁ PRÁCE U NÁS?
Poté, co ti ráno v kanceláři zavoní na stole káva, je čas pustit se do práce. Stačí otevřít CRM, ve kterém jsou uloženy všechny informace o obchodních příležitostech. Používáme jednoduchý systém, který je skvělým pomocníkem. Jedním kliknutím si zkontroluješ úkoly a vytvoříš si přehled lidí, se kterými je dobré ten den mluvit.

Společně s týmem připravíte návrhy možné spolupráce, upravíš rozpočty a odešleš je. Protože je tahle práce hlavně o budování vztahů, je skvělé si na příští týden dohodnout několik setkání. U dobrého jídla se příležitosti otevírají mnohem lépe než přes online schůzky. Na obědě s obchodním partnerem proberete vtipné zážitky z dovolených, ale i další možnosti spolupráce.

Ještě ten den odpoledne můžete možnosti spolupráce diskutovat v týmu a pustit se do návrhů.

Práce obchodníka u nás je velmi pestrá. Nejde o neustálé obvolávání firem jako v call centru. Naopak. U nás je důležité pracovat v týmu. Chceme, aby se každý podílel na přípravě projektů, chodil s nápady a získával zkušenosti. Čím více získáš zkušeností, tím vyšší kompetence budeš mít a tím úspěšnější budeš.

Každý den vymýšlíme, jak co nejlépe prezentovat nebo jak prodat značku klientů formou PR komunikace, v prostředí digitálních i sociálních médií. Navrhujeme různé koncepty a ideje, plánujeme kampaně tak, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

" alt="SALES & ACCOUNT MANAGER ">
SALES & ACCOUNT MANAGER
Zapálení pro práci – milujeme svoji práci a nejlépe se nám bude pracovat s tím, který je na tom stejně. Je proto pro nás opravdu důležité, aby tě bavilo vymýšlení a prodávání nápadů, prezentace a komunikace se zákazníky.

Týmovost – naše firma stojí na skvělém týmu. Jeden druhému pomáháme, snažíme se společně hledat ta nejlepší řešení, motivujeme jeden druhého, výsledky prodáváme jako tým. Sólisté se u nás nebudou cítit příliš dobře.

Jistá zkušenost – máme poměrně vysoké nároky na znalosti, zkušenosti i výkon, proto tato práce není určena pro studenty ani nováčky.

">

CO JSME DOKÁZALI

Odměny – za tvoji práci a tvůj čas, který nám věnuješ, se ti dobře odměníme. Navíc se ti bohatě odměníme i za zásluhy. Náš systém je dvousložkový, nabízíme atraktivní fix a nadstandardní odměny za dosažené výsledky.

Uznání – jistě, peníze hrají důležitou roli, ale vedle toho je důležité i uznání za odvedenou práci.

Prostor – dáváme velký důraz na samostatnost a odpovědnost. Tímto způsobem podporujeme seberealizaci každého člena. Přístup se nám skvěle osvědčil a nechceme na tom nic měnit.

Rozvoj – znalosti podporujeme různými vzdělávacími programy. Pořádáme vlastní workshopy, na kterých kolegové předávají své zkušenosti ostatním. Účastníme se mnoha seminářů a konferencí, abychom načerpali zkušenosti a inspiraci zvenčí.

Zázemí – všechno, co potřebuješ k práci, od nás dostaneš. MacBook, iPhone je samozřejmostí. Vedle toho máš možnost účastnit se různých programů a výletů a poznávat nejen nové kraje, ale i ostatní kolegy.

Zkušený tým – naše parťáky nikdy nenecháme ve štychu, snažíme se o to, aby zkušení členové byli vždy k dispozici a pomáhali řešit problémy nebo zapeklité úkoly.

MÁŠ ZÁJEM?
Další případové studie služby