Focus Agency hledá account manažera pro nový projekt

16. 10. 2019 | redakce

Ve Focus Agency máme rádi výzvy, proto jsme se rozhodli pro launch nové aplikace určené pro firemní zaměstnance. V marketingu to umíme, postrádáme ovšem někoho, kdo nám pomůže s přímým prodejem u vedení společností a zároveň bude aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti.

O jakých firmách se tu bavíme?

Našim cílem jsou velké společnosti s více než 200 zaměstnanci, proto je předchozí zkušenost s obchodním jednáním a angličtina velmi důležitá.

Samotným obchodem náplň této pozice nekončí. Naše aplikace je šitá na míru a vašim úkolem také bude změřit potřeby a požadavky každého klienta. Ve spolupráci s naším týmem budete tvořit a zadávat úkoly ke zpracování a postaráte se efektivní komunikaci směrem ke klientovi a zpět – budete hlavou celého projektu.

O všem si budete vést zápisy a budete si spravovat a rozvíjet vlastní klientské portfolio. Rádi Vás vyšleme na konference a oborové akce, které vám budou pomáhat nadchnout nové společnosti pro naší aplikaci.

Obchodovat není jednoduché a my si to dobře uvědomujeme. Láska k tomuto povolání je jedním z hlavních předpokladů k úspěšné spolupráci. Rádi budujeme dlouhodobé stavy a ceníme si loajality. Někdy improvizujeme a ne vše jde bez překážek, proto je občas nutné vydržet i nějaký tlak. Hledáme tak leadera, co to vše ustojí.

Ano, zatím trochu tajíme, o čem naše appka je. Je totiž dosud v konečné fázi vývoje. Řekněme ale, že dokáže zlepšit zdraví, každodenní emoce a zapojení zaměstnanců. Přináší tak něco, co chce každý zaměstnavatel.

Pokud vás pozice zaujala, rádi vás poznáme a ukážeme, co vám můžeme nabídnout. Pošlete nám své CV na focus@focus-age.cz v e-mailu s předmětem account manažer" nebo „account manažerka". 

 

Štítky dokumentu: Pracovní nabídky
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.