Partneři


Public relations agentura Focus Agency, s.r.o., byla založena v roce 2000 se specializací na public relations, marketing a komunikaci. Je českou nezávislou společností, která za dobu svého působení dosáhla významných úspěchů v oblasti PR a marketingu. Díky zkušenému týmu poskytuje PR služby, které využívají přední české firmy.
Více informací o poskytovaných službách najdete na www.focus-age.cz.

topvision.cz

 

 Společnost top vision s.r.o. se zabývá zejména manažerským rozvojem. Je pořadatelem odborných seminářů, konference a manažerská setkání, tréninky měkkých dovedností otevřenou i interní formou firmám přímo na míru.
Akce ročně navštíví přes 2000 účastníků, disponuje širokou sítí manažerů, expertů a lektorů.

idirekt.cz

 

Český server iDirekt.cz se jako první u nás zaměřuje na oblasti digital a direct marketing. Od 19. června 2009 přináší mimo jiné aktuální informace, zajímavosti, případové studie a tipy pro úspěšný on-line a mobilní marketing, e-mailing, direct mail a výsledky světových soutěží. Provozovatelem stránek je B2B Media s.r.o., která od roku 2006 vydává papírový Direkt, první český časopis specializovaný na direct marketing.

 

Portál s rozsáhlou databází, která obsahuje všechny veřejné zakázky, dále pak veřejné soutěže a zakázky malého rozsahu. V roce 2007 bylo přes aplikaci portálu zveřejněno více než 1.020.000 zakázek z celé České republiky a ostatních zemí Evropské unie. Průměrná hodnota jedné zakázky z České republiky činí 10.300.000,- CZK. Využijte i Vy tyto informace pro získání nových obchodních příležitostí!

Young MBSA

Media-relations.cz

Web profesionálů z oblasti (nejen) media relations.