Instagram zavádí ve Stories mód „Type“

5. 2. 2018 | Petr Michl
S funkcí „Type“ lze nyní i obyčejná slova pozvednout ve Stories použitím atraktivních typů písem a pozadí.I jednoduchá myšlenka může mít efektní podání. Krátké textové statusy na Facebooku vynikají v podobě fotografií s různými podklady už nějaký měsíc. Ještě nápaditější formu slibuje nový mód v Instagramu.

Mód „Type“ představuje atraktivní možnost, jak krátká textová sdělení ve Stories skutečně vyšperkovat. A není k tomu potřeba jako podklad video nebo fotografie, samotný mód celou škálu kreativních pozadí nabízí.

Instagram na svém blogu  popisuje:

„Když otevřete kameru, uvidíte pod nahrávacím tlačítkem možnost „Type“ vedle „Normal“. Klikněte na „Type“ a napište cokoliv, co vás napadne — váš oblíbený text písně, bláznivou myšlenku nebo náhodný nápad — a hrajte si s různými styly, abyste změnili vzhled a vyznění. Poté můžete vybrat různé podkladové barvy, zvýraznit slova a fráze nebo přidat podkladovou fotku.“

Tato nová funkce lze využít i pro ozvláštnění jakékoliv fotografie nebo videa. Dostupná je v nejnovější verzi aplikace  (č. 30) pro iOS i Android. 

Zdroj: Instagram Blog


Kam dál?Zjistěte, co funguje na Instagramu a s čím uspějete v roce 2018.

Štítky dokumentu: Instagram
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: