RF HOBBY připravilo nový magazín: Panorama 21. století

7. 9. 2009 | Brož František
Další přírůstek do své rodiny populárně naučných titulů hlásí vydavatelství RF HOBBY. Nový magazín, který je už 24. časopisem v portfoliu RF HOBBY ponese název Panorama 21. století.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Další přírůstek do své rodiny populárně naučných titulů hlásí vydavatelství RF HOBBY. Nový magazín, který je už 24. časopisem v portfoliu RF HOBBY ponese název Panorama 21. století. „Zbrusu novým dvouměsíčníkem vychází vydavatelství vstříc požadavkům čtenářů 21. století i dalších titulů, kteří největší zájem projevují o vesmír, archeologii, technologie a lidské zdraví,“ uvedla Lucie Tomaštíková, marketingová ředitelka RF HOBBY.

Každé dva měsíce Panorama 21. století nabídne ve svém vydání jeden z těchto oborů. Jednotlivá vydání se od sebe lišit barvou obálky. „Fascinující vesmír“ bude zářit modrou barvou, „Pozoruhodná archeologie“ cihlově červenou, „Zázračné technologie“ světle modrou a „Tajemství lidského zdraví“ oranžovou. Každé z čísel o rozsahu 108 stran přinese nové objevy a další informace v historických souvislostech.

Magazín bude vycházet ve formátu a vazbě jako časopis 21. století. Tištěný náklad je stanoven na 60 000 výtisků, jeho cena bude 54 Kč. První číslo nového časopisu Panorama 21. století vyjde už 5.listopadu.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: