RF HOBBY připravilo nový magazín: Panorama 21. století

7. 9. 2009 | Brož František
Další přírůstek do své rodiny populárně naučných titulů hlásí vydavatelství RF HOBBY. Nový magazín, který je už 24. časopisem v portfoliu RF HOBBY ponese název Panorama 21. století.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Další přírůstek do své rodiny populárně naučných titulů hlásí vydavatelství RF HOBBY. Nový magazín, který je už 24. časopisem v portfoliu RF HOBBY ponese název Panorama 21. století. „Zbrusu novým dvouměsíčníkem vychází vydavatelství vstříc požadavkům čtenářů 21. století i dalších titulů, kteří největší zájem projevují o vesmír, archeologii, technologie a lidské zdraví,“ uvedla Lucie Tomaštíková, marketingová ředitelka RF HOBBY.

Každé dva měsíce Panorama 21. století nabídne ve svém vydání jeden z těchto oborů. Jednotlivá vydání se od sebe lišit barvou obálky. „Fascinující vesmír“ bude zářit modrou barvou, „Pozoruhodná archeologie“ cihlově červenou, „Zázračné technologie“ světle modrou a „Tajemství lidského zdraví“ oranžovou. Každé z čísel o rozsahu 108 stran přinese nové objevy a další informace v historických souvislostech.

Magazín bude vycházet ve formátu a vazbě jako časopis 21. století. Tištěný náklad je stanoven na 60 000 výtisků, jeho cena bude 54 Kč. První číslo nového časopisu Panorama 21. století vyjde už 5.listopadu.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: