HLEDÁTE ZAJÍMAVÝ PART-TIME JOB?

Máte pár hodin denně a chcete je smysluplně využít?

Spolupracujte s námi!

A PROČ S NÁMI?

S námi budete pracovat na projektech, které pomáhají lidem více se hýbat, zdravěji jíst, volit kvalitnější potraviny a začít s novou, zdravější životní rutinou.
Nepoznáte nudu. Projekty jsou kreativní, každý z nich vyžaduje jiný přístup.
Práci nabízíme chytrým hlavám, které se nebojí komunikovat s lidmi, vyhledávat příležitosti, jednat o spolupráci, připravovat návrhy komunikačních kampaní a podílet se na jejich realizaci.
Vybudujete si kompetence v komunikaci s klienty, posílíte své zkušenosti v obchodu, tvorbě kreativních prezentací i v brainstormingu. Naučíte se vytvářet kampaně pro velké i menší značky.
Budete spolupracovat s otevřenými a zkušenými lidmi. U nás se budete učit od kolegů s dlouholetou praxí. Jsme kolektivem, ve kterém si vycházíme vstříc a doslova táhneme za jeden provaz.
Práce v kanceláři je možná, nikoli nutná. Zvolte si místo, kde se vám dobře pracuje. Je na vás, zda dáte přednost kanceláři, kavárně, nebo obýváku. Vybavíme vás vším potřebným pro vaši práci a můžete se do ní pustit.

O FOCUS AGENCY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce commodo dignissim mauris, quis consectetur felis tincidunt et. Aenean facilisis tempor lorem, ac iaculis tortor. Suspendisse tristique, lacus eu congue dictum, est mauris elementum massa, non finibus est nisi nec augue. Morbi lacinia tortor dignissim, dapibus tortor nec, hendrerit neque. Integer feugiat fermentum diam tincidunt auctor.

Praesent fringilla consequat purus, in elementum erat elementum. Proin suscipit aliquam elit, vel sodales ex euismod eget. Quisque eget turpis a lectus luctus aliquet quis nec libero. Curabitur vel sodales leo. Nullam porta erat at odio convallis blandit. Sed semper posuere nunc, quis venenatis turpis faucibus scelerisque. Vestibulum nec imperdiet elit, non faucibus orci. Cras quis aliquet purus.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Budeme rádi, pokud se ozvete a společně probereme možnosti spolupráce.

telefon
+420 602 119 126
e-mail
focus@focus-age.cz
adresa
Focus Agency, s.r.o. Štefánikova 43a, 150 00 Praha 5