PŘES 20 LET V BRANŽI. ~O MARKETINGU A PR ~UŽ NĚCO VÍME.

Mezi naše největší přednosti patří schopnost porozumět specifickým požadavkům našich klientů, rozvíjet a podporovat jejich business a přinášet výborné výsledky. Dáváme si záležet na každém projektu. Máme stabilní tým.

Navrhujeme kreativní řešení, které nachází odezvu u zákazníků. Komunikační a PR kampaně stavíme vždy s ohledem na efektivitu a vynaložené prostředky.

Naše slovo platí. Vedení projektu realizujeme samostatně a pravidelně reportujeme zadavateli. Problémy nebo nedostatky řešíme okamžitě. Termíny jsou pro nás závazné.

Naši firmu tvoří naši lidé. Záleží nám proto na každém kolegovi. Pokud chceme mít tu nejlepší značku, musíme mít ty nejlepší spolupracovníky. Školení, vzdělávání a správné vedení lidí patří mezi nejdůležitější atributy naší firmy.

Milujeme výzvy!

ROBERT SVOBODA

ROBERT SVOBODA

ŘEDITEL


Mám na starosti řízení firmy a vedení celého týmu Focus. Vedle toho se intenzivně snažím hledat nové nápady a příležitosti, abychom přicházeli se zajímavými novinkami. Baví mě přicházet s novými podněty, hledat a bourat nefunkční stereotypy.

V poslední době se hodně zaměřuji na naši platformu Firma jako tým, která se ukazuje jako atraktivní nástroj pro interní komunikaci.

Intenzivně pracujeme na projektu Aktivně a zdravě. Prostřednictvím naší mobilní aplikace vyhlašujeme výzvy zaměřené na zdravý životní styl a motivujeme uživatele k jejich plnění.

Více než 20 let v PR a marketingu mi poskytlo nepřeberné množství zkušeností. Mezi projekty, za kterými stojím a které můžete znát, jsou Vím, co jím a piju, o.p.s., Marketing journal nebo softwarová společnost Behavin.

MICHAELA ŠKOPKOVÁ

MICHAELA ŠKOPKOVÁ

ACCOUNT DIRECTOR


Vede tým Account Managerů a dohlíží na realizaci kampaní a plnění nastavených cílů. Michaela má na své práci ráda čísla, protože u nich je vše jasné a mají svůj řád i pravidla.