PŘÍPADOVÁ STUDIE

SALES MANAGER

O PROJEKTU

CO NABÍZENÁ POZICE OBNÁŠÍ?
Budeme rádi, pokud nám ze svého času věnuješ ca 40 hodin/měsíc a pomůžeš nám naši společnost prezentovat tak, abychom společně dosáhli co nejlepšího výsledku.

" alt="SALES MANAGER">
SALES MANAGER
Zapálení pro práci – milujeme svoji práci a nejlépe se nám bude pracovat s tím, který je na tom stejně. Je proto pro nás opravdu důležité, aby tě bavilo vymýšlení a prodávání nápadů, prezentace a komunikace se zákazníky.

Týmovost – naše firma stojí na skvělém týmu. Jeden druhému pomáháme, snažíme se společně hledat ta nejlepší řešení, motivujeme jeden druhého, výsledky prodáváme jako tým. Sólisté se u nás nebudou cítit příliš dobře.

Jistá zkušenost – máme poměrně vysoké nároky na znalosti, zkušenosti i výkon, proto tato práce není určena pro studenty ani nováčky.

">

CO JSME DOKÁZALI

Tým s velkým T - kreativní a rozmanitou práci v bezva týmu. Naše parťáky nikdy nenecháme ve štychu, snažíme se o to, aby zkušení členové byli vždy k dispozici a pomáhali řešit problémy nebo zapeklité úkoly.

Odměny – za tvoji práci a tvůj čas, který nám věnuješ, se ti dobře odměníme.

Prostor pro nápady a myšlenky – dáváme velký důraz na samostatnost a odpovědnost. Tímto způsobem podporujeme seberealizaci. Přístup se nám skvěle osvědčil a nechceme na tom nic měnit.

Rozvoj – znalosti podporujeme různými vzdělávacími programy. Pořádáme vlastní workshopy, na kterých kolegové předávají své zkušenosti ostatním. Účastníme se mnoha seminářů a konferencí, abychom načerpali zkušenosti a inspiraci zvenčí.

Zázemí – kancelář máme k dispozici, ovšem netrváme na jejím využívání. Spolupráce je vhodná i pro mimopražské.

MÁŠ ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?
Další případové studie služby