Dan Tržil: Jak se svézt na trendu audio obsahu

5. 3. 2020 | Barbora Vičarová
Proč jsou podcasty trendem současnosti, kdo je jejich posluchačem a jak toho lze využít? To vše zodpověděl na prvním letošním klubovém odpoledni WebTop100 úspěšný podcaster Dan Tržil.

Podcasty jsou fenoménem poslední doby a jejich popularita neustále narůstá. Mnoho značek přichází se svými vlastními podcasty a trh s nimi se tak neustále zvětšuje. O tom, kde jsme teď, jak je na tom zahraničí a jaký je budoucí výhled mluvil na prvním klubovém odpoledni WebTop100 podcaster Dan Tržil, kterého můžete znát například z jeho projektů Proti proudu nebo Na vlně podnikání. Kromě toho se podcastům věnuje jako tématu a s jejich produkcí pomáhá i firmám jako Česká spořitelna, Keboola nebo Red Bull. 

Toto není paywall.

Je skvělé, že odebíráte náš newsletter s přehledem toho nejlepšího z Marketing Journalu. Děkujeme za to! Aktualizací svého účtu provedete registraci do prémiového členství, s nímž můžete nadále číst bez omezení všechny články na našem webu.

Nic vás to nebude stát a jsou s tím spojené jen samé výhody.

S prémiovým členstvím získáte zdarma:

  • přístup k tomuto článku;
  • přístup k veškerému prémiovému obsahu;
  • a navíc zajímavé slevy na marketingové workshopy.

Vyplňte registrační formulář níže a budeme vědět o tom, pro koho píšeme a co vás nejvíc zajímá.


Napište prosím e-mailovou adresu, na kterou vám již chodí newsletter Marketing Journalu. Pomůžete nám tak váš účet spárovat.


Na Marketing Journalu vás zajímají témata:


Jak byste definovali hlavní náplň vaší práce?


Kolik let jste v oboru?


Pracujete primárně jako:   Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:
Podobné články: