Nic pro trpaslíky! Epická hra Pac-Man přichází v gigantické verzi s bagry značky Caterpillar

18. 11. 2020 | Eva Dragulová
Vybagrujte obrovskou herní plochu, dejte na ni 5 strojů značky Catepillar, zapněte rozšířenou realitu a rázem se před sebou máte novodobé ztvárnění japonské herní kultovky Pac-Man.

pm

Strojírenská společnost Caterpillar (zkráceně Cat) slaví 95. narozeniny. Ikonická japonská hra Pac-Man zase 40. Proč oslavy nespojit v jednu a nepřipomenout lidem ve velkém (či spíše nadrozměrném) stylu herní libůstku z osmdesátých let? Vzkříšením této japonské hry strojírenská firma dokazuje, že i stroje Cat mají smysl pro hravost. A navíc po dlouhých 4 letech čekání přináší další díl svých pověstných testů (Cat trials).

8 videí pod souhrnným názvem Cat Trial, v nichž se nápaditě testují produkty Caterpillar, si vysloužilo více než 18 milionů zhlédnutí. A nyní přichází firma konečně s 9. dílem. Cat Trial Pac-Man nás vezme na návštěvu do herního světa. 

Znáte Pac-Mana? Japonský trhák se stal symbolem počítačových her, na jeho motivy se točily další a další hry, písničky, a dokonce díky němu vznikl i tv seriál. Žlutá hladová hlava se šine bludištěm a sní, na co přijde. V bludišti však může narazit na 4 zlé duchy, kteří si zase na oplátku smlsnou na Pac-Manově životě. Tak bychom ve zkratce mohli popsat princip hry. A právě ten využila ve svém novém videu i značka Caterpillar. 

Toto není paywall.

Je skvělé, že odebíráte náš newsletter s přehledem toho nejlepšího z Marketing Journalu. Děkujeme za to! Aktualizací svého účtu provedete registraci do prémiového členství, s nímž můžete nadále číst bez omezení všechny články na našem webu.

Nic vás to nebude stát a jsou s tím spojené jen samé výhody.

S prémiovým členstvím získáte zdarma:

  • přístup k tomuto článku;
  • přístup k veškerému prémiovému obsahu;
  • a navíc zajímavé slevy na marketingové workshopy.

Vyplňte registrační formulář níže a budeme vědět o tom, pro koho píšeme a co vás nejvíc zajímá.


Napište prosím e-mailovou adresu, na kterou vám již chodí newsletter Marketing Journalu. Pomůžete nám tak váš účet spárovat.


Na Marketing Journalu vás zajímají témata:


Jak byste definovali hlavní náplň vaší práce?


Kolik let jste v oboru?


Pracujete primárně jako:   Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.