V Las Vegas se rozdávala ocenění za nejlepší 404 stránky

28. 11. 2016 | redakce
Podívejte se na vítěze 404 Awards, ocenění pro nejlepší chybové stránky 404.

Česká společnost Kentico Software na začátku listopadu v Las Vegas pořádala netradiční mezinárodní konferenci zaměřenou na digitální marketing a web development nazvanou jednoduše „404“. Na rozdíl od ostatních podobných akcí na ní přednášející nemluvili o svých úspěších, ale naopak o tom, co se jim nepovedlo a jak se ze svých chyb dokázali poučit. Kromě workshopů, přednášek a panelových diskuzí byly v rámci konference rozdány také 404 Awards, ocenění pro nejlepší chybové stránky 404. Vítěze volili lidé v online hlasování, pětici nejlepších najdete níže.

„Chytře udělané chybové stránky 404 můžou návštěvníky nejen pobavit, ale také je správně nasměrovat a posunout blíže k tomu, aby se stali vašimi zákazníky. Jednoduše tak dokážete udělat z něčeho, co na první pohled vypadá jako chyba, svou výhodu. V duchu poučení se z vlastních chyb jsme pojali celou naši novou konferenci a přišlo nám jen logické ocenit kreativitu u 404 stránek, od kterých je odvozen také její název,“ vysvětluje Petr Palas, zakladatel a CEO Kentico Software.

 


Celkový vítěz a vítěz kategorie „Best Content“: BizStream, www.bizstream.com/404

 


Vítěz kategorie „Best Engagement“: Ryobi Tools UK, http://uk.ryobitools.eu/404/

 


Vítěz kategorie „Best Design“:
iMedia inc, www.imediainc.com/404

 


Boston Interactive, www.bostoninteractive.com/404

 


Bit Wizards, https://bitwizards.com/404

Štítky dokumentu: E-Commerce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.