Hotel Panon

29. 1. 2010 | TB
Ideální místo pro firemní akci i příjemnou dovolenou.

Hotel PANON má v hodonínském regionu dominantní postavení nejen ve své kapacitě, ale i službách, poskytovaných ve výhodných cenových relacích. Nachází se necelý 1 km od hranic se Slovenskem a 15 km od sjezdu z dálnice Brno – Bratislava. Právě poloha hotelu na pomezí Česka a Slovenska jej předurčuje k pořádání setkání příslušníků obou států.
Poloha hotelu v oblasti s největším počtem slunečních dní v České republice je pro hosty hotelu PANON ideálním místem pro relaxaci a v kombinaci s využitím všech špičkových sportovních zařízení, nacházejících se na území města Hodonín, místem pro soustředění a přípravu jak špičkových sportovců, tak také místem pro pořádání firemních sportovních, tréninkových a školících akcí.

 

Právě tréninkové tábory a event akce typu „TEAMBUILDING“ a „WorkShop“, jsou nosným programem hotelu PANON. Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace a klimatizovaný seminární sál pro 80 posluchačů s letní terasou a masážní salon. V těsné blízkosti hotelu je rozsáhlé letní koupaliště, krytý plavecký bazén se saunami, travnaté fotbalové hřiště, tenisové kurty, squash a spinning. Poloha hotelu PANON v srdci moravského Slovácka, v oblasti protkané cyklostezkami od vinice k vinici, od sklípku ke sklípku, v oblasti bohaté na historická místa je ideálním východiskem pro trávení volného času. Hotel PANON má kapacitu více jak 200 lůžek v různé úrovni komfortu hotelových pokojů od tří hvězdiček v ceně od 280,- Kč za lůžko až po apartmány H**** se samostatnou saunou, vířivkou a masážní sprchou v ceně 2800,-Kč.

 

Samozřejmostí je bezdrátový příjem internetu již v ceně ubytování. Obecné informace o hotelu PANON najdete na webové stránce www.hotelpanon.cz. Jsou zde uvedeny služby, které hotel poskytuje, a seznam sportovišť, která je možné prostřednictvím hotelu PANON využívat. Pro konkrétní akce připravíme konkrétní nabídku po osobním jednání se zadavatelem. Např. prezentaci společnosti směrem ke svým zákazníkům a partnerům, nebo naopak firemní školení, work shop apod. Po pracovní části pak zajistíme návštěvu pamětihodností dle Vašeho přání spojenou s degustací vína, pálenky, posezení ve vinném sklípku s cimbálovou muzikou. Všechny služby, počínaje dopravou, ubytováním, pronájmem učebny, lektorů, přes pohoštění ve sklípku, degustaci vín a cimbálovou muziku zajistí dle Vašich požadavků pracovníci hotelu PANON, kteří se těší na Vaši návštěvu.

Sponzorovaný článek

Štítky dokumentu: E-Commerce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: