PŘÍPADOVÁ STUDIE

VIMCOJIM.CZ

VÍM, CO JÍM A PIJU, O.P.S.

O PROJEKTU

Ale já vím, co jím! Opravdu? Pak je to v pořádku! Ale přesto, pokud byste si nebyli jisti, zda smažené brambůrky zapité kolou jsou opravdu tou nejlepší večeří, můžete se s klidným svědomím začíst do webu iniciativy Vím, co jím a piju, o.p.s., pro kterou zajišťujeme vedle služeb PR agentury i zpracování obsahu webových stránek.

Web vimcojim.cz je jediný zdroj informací o zdravém životním stylu na internetu u nás, jehož každý článek je revidovaný odborníky. Tímto přístupem se snažíme o to, abychom v moři zaručených zpráv, nepravd i polopravd poskytovali lidem důvěryhodné a ověřené informace.

Věnujeme se širokému spektru témat od výživy pro děti, pohyb, přes jídelníčky až po nezávislé testování potravin v akreditované laboratoři.

Vedle obsahu pro web tvoříme též obsah pro sociální média. Na Facebooku a Instagramu se můžete přihlásit k účtům a odebírat zajímavý obsah. Prostřednictvím live streamů můžete pokládat dotazy a diskutovat s odborníky přímo. Na kanálu YouTube najdete více než 130 videí, která připravujeme ve spolupráci s našimi odbornými garanty v čele s Karolínou Hlavatou, Petrem Havlíčkem a dalšími.

CO JSME DOKÁZALI

Pro Vím, co jím jsme vymysleli projekt Aktivně a zdravě. Připravili jsme mobilní aplikaci, ve které se uživatelé mohou hlásit k výzvám zaměřeným na zdravý životní styl, poměřovat síly s ostatními nebo se nechat výkony ostatních motivovat.

Zkrátka, abychom poskytovali ty nejlepší služby PR agentury, děláme vše pro to, aby lidé měli k dispozici kvalitní a ověřené informace. Mohou se ptát odborníků a mohou se účastnit programů, které je provedou problematikou zdravého životního stylu.

WEB
návštěvníků měsíčně
PUBLIKACE
články denně
Další případové studie služby WEBY & APLIKACE