Air Bank fandí lásce. Mapuje tisíce rozkvetlých třešní pro prvomájový polibek

29. 4. 2016 | Petr Michl
Nevíte, kam se půjdete na prvního máje políbit? Mapa od Air Bank vám pomůže vyhledat nejbližší rozkvetlou třešeň ve vašem okolí.Jednu z nejdůležitějších otázek prvního máje, tedy kde ve svém okolí najít vhodný rozkvetlý strom pro prvomájový polibek, pomáhá letos všem zamilovaným vyřešit Air Bank. Banka připravila online mapu třešní a společně se svými zaměstnanci, klienty a fanoušky ji zaplňuje rozkvetlými stromy ze všech koutů republiky.

„Ze zkušenosti víme, že ne vždy je lehké najít prvního května květy obsypanou třešeň. Proto jsme se rozhodli lásce pomoci a připravili mapu s třešněmi, pod kterými bychom podle tradice právě v tento den měli políbit milovaného člověka,“ říká šéf marketingové komunikace Air Bank Tomáš Brych.

Nápad na online mapu třešní vznikl v marketingovém týmu banky. S jeho vytvořením pomáhala Air Bank digitální agentura SiteOne. Na stránce www.airbank.cz/tresne si lze vyhledat nejbližší rozkvetlý strom ve svém okolí nebo přidat třešeň vlastní a usnadnit tak hledání ostatním zamilovaným. Díky tomu můžete zjistit třeba to, že na Petříně jsou stromy zasazené tak, aby při pohledu z ptačí perspektivy připomínaly tvar srdce.


Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: