Airbnb nabízí nocleh tam, kde se vaří Guinness

21. 3. 2017 | Petr Michl
Airbnb přichází z další soutěží ze série „NightAt“. Výherce bude moc přespat v baru v areálu pivovaru předělaném na loft s nejlepší výhledem na DublinAirbnb si připravilo další soutěž ze své série „NightAt“. Mezi unikátními noclehy figuroval například i skybox v pražské O2 aréně po hokejovém zápase s Kanadou před loňským mistrovstvím světa. Tentokrát mohou lidé usilovat o přespání v irské chloubě, v pivovaru Guinness, konkrétně pak v jeho muzeu Guinness Storehouse.

Guinness Storehouse přivítal v loňském roce 1,65 milionů návštěvníků z celého světa. Budova sloužila původně ke klíčení sladu, nyní nabízí návštěvníkům 7 pater zážitků. V tom nejvyšším sídlí Gravity Bar, který je nevyšším barem v Dublinu a nabízí z od podlahy ke stropu proskleného pokoje panoramatické výhledy na celé město. Právě v něm bude vítěz spát. Tento prostor byl přeměněn v luxusní loft s pomocí známého interiérového designera Grahama O’Donnella a najdete v něm mix současného irského nábytkářského řemesla s původními artefakty značky Guinness, včetně tukana nebo harfy.

Není to ale zdaleka jen o pouhém přespání. Vítěz bude přivítán Domhnallem Marnellem, pivním odborníkem. Ten ho zavede až do srdce pivovaru, kde se vaří od roku 1759, kdy vlastník Arthur Guinness podepsal nájemní smlouvu na 9 tisíc let.

Prohlídka začne právě v domě zakladatele a bude pokračovat podél kolejí z 19. století, skrze skryté tunely až k zážitku hodnému skutečného pivního gurmeta, k šestichodové hostině z irských ingrediencích pochopitelně doplněných těmi nejvhodnějšími z piv Guinness. Podávat se bude přímo v Gravity Baru.

Po strávení noci bude na výherce čekat irská snídaně a po ní setkání se sládkem Guinness, Peterem Simpsonem. S ním si pak uvaří vlastní pivo.

„Jsme hrdí na dědictví Guinness. Tato soutěž je mimořádnou událostí i proto, že jde pro Airbnb v Irsku o první (kampaň) ‘Night at’. Vítězi bude poskytnuto vše, co může pravý nadšenec do Guinness ocenit,“ uvedl ředitel Guinness Storehouse, Paul Carty. Pokud vás tato nabídka zaujala, pravidla jsou už tradiční: napište krátký motivační dopis, proč byste noc v Guinness Storehouse měli strávit právě vy. A měli byste si pospíšit, zaslat se musí do zítřka, do půlnoci 22. března. Více zjistěte přímo na airbnb.com/night-at/guinnessstorehouse.


Kam dál?Není to poprvé, co se na Airbnb vyskytlo neobvyklé obydlí. V minulosti se již objevily nabídky na přespání v obchodním domě IKEA v Sydney, v pokoji jak z obrazu od Vincenta van Gogha, v odstaveném letadle na amsterdamském letišti Schiphol, v kabině lanovky zavěšené v úctyhodné výšce 2 700 metrů nad mořem, v pařížských katakombách či na Drákulově hradě v Transylvánii.

Štítky dokumentu: Formy PR
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.