Američané zažívají Black Friday, díky Applu je i v Česku

25. 11. 2011 | BoB
Ve Spojených státech vypukla tradiční nákupní horečka. Black Friday letos poprvé pocítí i Češi. Český oficiální online obchod společnosti Apple zlevnil své produkty.

Jen co Američané dojedí krocana na svátek Díkůvzdání přichází tzv. Black Friday. V tento den lákají obchodníci ve Spojených státech zákazníky na velké předvánoční slevy. Obchody se otevírají dokonce v časných ranních hodinách. Ve Spojených státech pak v těchto dnech vypukne pořádná nákupní horečka.

Díky společnosti Apple se tato nákupní tradice letos poprvé dostala i do České republiky. Alespoň tedy na internet. Český oficiální obchod Apple Online Store totiž dnes díky Black Friday nabízí levněji své produkty. Jedná se asi o jediný den, kdy lze koupit výrobky od americké firmy zlevněné. Apple si po celý rok drží stejně vysoké ceny, kromě podzimní studentské slevy.

Snížení cen se týká iPadu 2, iPodu Touch, iPodu Nano, MacBooku Air, MacBooku Pro a také iMacu. Zákazníci mohou levněji pořídit také některá příslušenství k produktům. Slevy se pohybují okolo 10 %.

Seznam zlevněných produktů najdete ZDE.

Štítky dokumentu: E-Commerce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: