APRA pořádá seminář na téma Public affairs a lobing v české praxi

5. 5. 2011 | ZeB
V pátek 20. května od 9 hodin bude probíhat na terasách Paláce Hybernia seminář cyklu PR FÓRUM.

V pátek 20. května od 9 hodin bude probíhat na terasách Paláce Hybernia seminář cyklu PR FÓRUM. Jeho tématem bude Jak efektivně a eticky prosazovat komerční zájmy / Public affairs a lobbing v české praxi. Pořadatelem semináře je Asociace public relations agentur (APRA). Setkání je určeno odborníkům, kteří působí v oblasti public affairs a public relations jak z oblasti komerčních společností, tak i z komunikačních agentur či právních kanceláří. Dle informací APRA přinese seminář zajímavé informace jak pro specialisty, kteří jsou zodpovědní za nastavování strategických cílů, tak i odborníkům, kteří jsou zodpovědní za každodenní naplňování taktických postupů.

Účastníci budou moci získat komplexní pohled na téma public affairs a lobbing od teoretických přístupů, přes praktické návody až po příklady profesionálů z oblasti komerčních společností. Role přednášejících se ujali Petr Vymětal z Fakulty mezinárodních vztahů VŠE, Radek Maršík, člen výkonné rady APRA zodpovědný za oblast public affairs, Roman Pavlík z agentury Fleishman-Hillard a Václav Pecka z Essential Communication.

Detailní informace o programu a výši účastnických poplatků získáte na stránkách APRA.
 

Štítky dokumentu: Formy PR
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.