České ROUVY připojí hybridní digitální cyklistický závod The Digital Swiss 5 ve švýcarském Curychu

16. 11. 2021 | redakce
I cyklistické závody se mohou odehrávat v digitálním prostoru. Pomáhá tomu i česká aplikace virtuálních cyklistických tréninků ROUVY. Právě s její pomocí se odehraje digitální cyklistický závod nejen pro národní a mezinárodní profesionály, ale i pro omezený počet amatérských sportovců na chytrých trenažérech.


Zdroj: ROUVY

ROUVY, světová mobilní aplikace virtuálních tréninků pro cyklisty a běžce pocházející z českého Vimperka připojí v historické premiéře účastníky 5 digitálních závodů z měst Curych, Basilej, Lucern, Lugano a Lausanne. Všechny závody se konají živě v Saalsporthalle Zürich City již tento víkend 19.-21. listopadu.

Atleti budou ve sportovní hale soupeřit mezi sebou i s on-line účastníky z celého světa o nejlepší čas na interaktivních trenažérech pro indoor trénink, které jsou připojeny k naší ROUVY aplikaci. Absolvovat musí 5 závodních tratí, které vedou přes 5 švýcarských měst během 3 dnů, akce tak připomíná etapový závod v digitální podobě,” prozradil detaily Petr Samek, CEO ROUVY, a doplnil: „Ačkoli máme řadu zahraničních zkušeností, toto je pro nás světová premiéra a pevně doufáme, že si ji diváci i sportovci opravdu užijí na maximum.”

Digital Swiss 5 je digitální cyklistická akce nejen pro národní a mezinárodní profesionály, ale i pro omezený počet amatérských sportovců na chytrých trenažérech propojených právě s platformou ROUVY. Atmosféru sportovní události zpestří na místě moderátor, doprovodná světelná show, DJ, který se postará             o motivující hudbu a chybět nebude ani catering či zajímavé partnerské stánky.

ROUVY, které se v srpnu 2021 stalo součástí investorské skupiny Pale Fire Capital, aspiruje na světovou jedničku v žebříčku cyklo aplikací a stalo se jasnou volbou pro nejrealističtější indoor trénink. Díky síle rozšířené reality a 3D avatarům kol přináší světové cyklotrasy přímo až do pohodlí domova. Stovky cyklotras v rozšířené realitě, včetně skvostů jako Mont Ventoux, Stelvio a Cap de Formentor nebo téměř 10 000 skutečných tras pomůže sportovním nadšencům udržet svou fit kondici, motivaci i příležitost jezdit v týmu s přáteli v jakékoli době a jakémkoliv počasí.


Zdroj: ROUVY

E-sport událost roku pro profesionální i amatérské sportovce a zároveň světovou premiéru hybridní digitální cyklistiky bude přenášet celostátně skupina SRF.

Paralelně s amatérským závodem v Saalsporthalle bude stejná závodní série probíhat také digitálně (registrace jsou otevřeny), očekává se velký počet účastníků z celého světa. Každý, kdo vlastní chytrý trenér, se může připojit z domova.

Větší vhled do fungování ROUVY vám může poskytnout následující video.

Štítky dokumentu: Startup

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: