E15: O miliony za úklid budov České televize soutěží šest firem

27. 12. 2010 | ČTK
O zakázku na úklid pražských budov a pozemků České televize (ČT) se uchází šest firem. Management ČT otevřel obálky s nabídkami společností Skanska Facilities Management, Strabag Property and Facility Services, Zenova Services, AB Facility, ISS Facility Services a RPM Service. Dnešnímu E15 to řekl mluvčí televize Ladislav Šticha.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

O zakázku na úklid pražských budov a pozemků České televize (ČT) se uchází šest firem. Management ČT otevřel obálky s nabídkami společností Skanska Facilities Management, Strabag Property and Facility Services, Zenova Services, AB Facility, ISS Facility Services a RPM Service. Dnešnímu E15 to řekl mluvčí televize Ladislav Šticha. ČT objem čtyřleté zakázky předběžně odhadla na 142 milionů bez DPH, tedy 35,5 milionu bez DPH za rok.

O vítězi mají rozhodnout dvě kritéria - celková nabídková cena a jednotkové ceny, píše list. Dosud byly tyto služby roztříštěné mezi řadu firem podle jejich specializací. Záměrem výběrového řízení je dostat všechny činnosti pod jednu společnost, která by byla garantem všech služeb, uvedl již dříve Šticha.

"Probíhá hodnocení nabídek. Vítěz bude oznámen po skončení zadávacího zařízení," řekl listu provozní ředitel ČT Vladimír Karmazín.
ČT letos vypsala několik sledovaných tendrů. Ten největší na výběr a správu televizních poplatků v předběžném objemu 1,06 miliardy korun bez DPH televize nakonec kvůli kritice Rady ČT prodloužila do ledna 2011, napsal dnešní E15.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: