Everli expanduje do dalších českých měst a přichází s novými službami

14. 12. 2021 | redakce
Everli nabízí možnost online nákupu v oblíbených retailových řetězcích, jakou jsou Lidl, Billa, Kaufland nebo Sklizeno. Již ho mohou využívat obyvatelé Brna, Ostravy, Plzně, Olomouce, Havířova, Liberce, Českých Budějovic, Hradce Králové, Ústí nad Labem, Pardubic a Kladna. Posledním přírůstkem do obsluhovaných měst jsou Most, Opava, Frýdek-Místek a Zlín, která byla uvedena do provozu v listopadu. Uživatelům nově nabízí i výhodný program Everli PLUS, pro nové uživatelé navíc zdarma.

Je to už více než rok, kdy italský startup Everli vstoupil na český trh s hlavním cílem: pomoci prodejcům potravin přejít se svými produkty do online prostředí díky finančně udržitelnému a snadno implementovatelnému řešení. Od té doby se online tržiště s potravinami Everli snaží vybudovat své místo mezi ostatními online prodejci potravin na českém trhu.

Velká expanze do dalších měst

Po úspěšném spuštění služeb v hlavním městě zahájila společnost Everli v březnu, červnu, říjnu a listopadu expanzi do dalších měst v České republice. Po Praze následovalo Brno a Ostrava a nyní mohou služeb shopperů Everli využívat i obyvatelé dalších 13 měst. Jedná se o Plzeň, Olomouc, Havířov, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Kladno, Most, Opavu, Frýdek-Místek a Zlín. Poslední čtyři města byla přitom přidána v listopadu.

Logistický model společnosti Everli je založen především na službě shopperů Everli s flexibilními pracovními příležitostmi. Ti mohou doručovat velké objemy nákupů, které pokryjí celý týdenní nákup. Protože logistický model nevyžaduje centralizovaný sklad ani nákladní automobily, jeho flexibilita a škálovatelnost umožnila společnosti Everli jako prvním nabídnout službu doručování potravin ve stejný den v oblastech s malou/střední hustotou osídlení, kde dříve hráči na trhu s online potravinami neměli dostatečnou nabídku.

Anka Podkowinska-Tretyn, Chief Business Officer International a Country Manager for Poland, Everli.cz, dodává:

„Tímto způsobem můžeme nabídnout příležitost nejen velkým prodejcům potravin, ale zejména i menším hráčům na trhu se specializovaným sortimentem, například bioprodukty, vínem, lokálními produkty a řadou dalších. Naším cílem bylo působit do konce roku v 16 městech, což se nám podařilo splnit." 

Everli PLUS bude dočasně pro věrné zákazníky zdarma

Po úspěšné expanzi na český trh přišla společnost Everli s programem Everli Plus. Plus v současné době nabízí bezplatné doručení všech potravin za fixní měsíční poplatek 99 Kč nebo roční poplatek 1 099 Kč (92 Kč měsíčně). Plus se vyplatí pořídit i při nákupu s Everli dvakrát měsíčně. „Toto je teprve začátek programu Plus a v příštím roce nás toho čeká ještě více! Právě teď nabízíme Everli Plus na rok zdarma každému novému zákazníkovi, který provede objednávku do 7 dnů od registrace. Nabídka platí do 24.12.,“ doplňuje Anka Podkowinska.

Štítky dokumentu: E-Commerce Startup

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: