Focus Agency hledá Sales & Account manažera

20. 9. 2022 | FA
Vydavatel Marketing Journalu shání novou posilu do svého týmu.

Vymýšlíme ve Focus Agency digitální a PR kampaně, které pomáhají našim klientům uspět na dnešním trhu.

Jsme tým zkušených profesionálů v digitálním marketingu a PR. Od roku 2000 realizujeme projekty pro firmy z oblasti farmacie, rychloobrátkového zboží, potravinářství a informačních technologií. Vedle toho máme několik vlastních atraktivních projektů, mezi které patří mobilní aplikace Aktivně a zdravě, Firma jako tým, Vím, co jím a další.

Náš tým tvoří PR manažeři, specialisté na sociální média a kampaně, kreativci a grafici, copywriteři, analytici, ale také zkušení projektoví manažeři a produkční. Právě nyní rozšiřujeme náš tým o dalšího člena. Velmi důležitého člena. O člena (ideálně se zkušenostmi z mediálního prostředí), který si vezme na starosti obchod a pomůže nám naši firmu rozvíjet.  

Hledáme posilu na pozici Sales & Account manažera nebo manažerky.

 

Jak vypadá práce u nás? 

Poté, co ti ráno v kanceláři zavoní na stole káva, je čas pustit se do práce. Stačí otevřít CRM, ve kterém jsou uloženy všechny informace o obchodních příležitostech. Používáme jednoduchý systém, který je skvělým pomocníkem. Jedním kliknutím si zkontroluješ úkoly a vytvoříš si přehled lidí, se kterými je dobré ten den mluvit.   

Společně s týmem připravíte návrhy možné spolupráce, upravíš rozpočty a odešleš je. Protože je tahle práce hlavně o budování vztahů, je skvělé si na příští týden dohodnout několik setkání. U dobrého jídla se příležitosti otevírají mnohem lépe než přes online schůzky. Na obědě s obchodním partnerem proberete vtipné zážitky z dovolených, ale i další možnosti spolupráce.  

Ještě ten den odpoledne můžete možnosti spolupráce diskutovat v týmu a pustit se do návrhů.  

Práce obchodníka u nás je velmi pestrá. Nejde o neustálé obvolávání firem jako v call centru. Naopak. U nás je důležité pracovat v týmu. Chceme, aby se každý podílel na přípravě projektů, chodil s nápady a získával zkušenosti. Čím více získáš zkušeností, tím vyšší kompetence budeš mít a tím úspěšnější budeš. 

Každý den vymýšlíme, jak co nejlépe prezentovat nebo jak prodat značku klientů formou PR komunikace, v prostředí digitálních i sociálních médií. Navrhujeme různé koncepty a ideje, plánujeme kampaně tak, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.  

 

Co je pro nás důležité? 

Zapálení pro práci – milujeme svoji práci a nejlépe se nám bude pracovat s tím, který je na tom stejně. Je proto pro nás opravdu důležité, aby tě bavilo vymýšlení a prodávání nápadů, prezentace a komunikace se zákazníky. 

Týmovost – naše firma stojí na skvělém týmu. Jeden druhému pomáháme, snažíme se společně hledat ta nejlepší řešení, motivujeme jeden druhého, výsledky prodáváme jako tým. Sólisté se u nás nebudou cítit příliš dobře. 

Jistá zkušenost – máme poměrně vysoké nároky na znalosti, zkušenosti i výkon, proto tato práce není určena pro studenty ani nováčky.  

 

Co ti můžeme nabídnout? 

Odměny – za tvoji práci a tvůj čas, který nám věnuješ, se ti dobře odměníme. Navíc se ti bohatě odměníme i za zásluhy. Náš systém je dvousložkový, nabízíme atraktivní fix a nadstandardní odměny za dosažené výsledky.  

Uznání – jistě, peníze hrají důležitou roli, ale vedle toho je důležité i uznání za odvedenou práci.  

Prostor – dáváme velký důraz na samostatnost a odpovědnost. Tímto způsobem podporujeme seberealizaci každého člena. Přístup se nám skvěle osvědčil a nechceme na tom nic měnit.  

Rozvoj – znalosti podporujeme různými vzdělávacími programy. Pořádáme vlastní workshopy, na kterých kolegové předávají své zkušenosti ostatním. Účastníme se mnoha seminářů a konferencí, abychom načerpali zkušenosti a inspiraci zvenčí. 

Zázemí – všechno, co potřebuješ k práci, od nás dostaneš. MacBook, iPhone je samozřejmostí. Vedle toho máš možnost účastnit se různých programů a výletů a poznávat nejen nové kraje, ale i ostatní kolegy. 

Zkušený tým – naše parťáky nikdy nenecháme ve štychu, snažíme se o to, aby zkušení členové byli vždy k dispozici a pomáhali řešit problémy nebo zapeklité úkoly. 

 

Pokud se ti nabídka líbí, pošli nám svůj životopis na v.landsfeldova@focus-age.cz. Obratem se s tebou spojíme a dohodneme si další postup. Děkujeme! 


Focus Agency, s.r.o.

Štefánikova 43a

155 00 Praha 5

www.focus-age.cz

Štítky dokumentu: Pracovní nabídky
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: