Heureka mění svého CEO. Tomáš Braverman přechází do poradní role

13. 9. 2023 | redakce, TZ
Nový CEO Heureky, David Chmelař, založil a spoluřídil srovnávač cen v jihovýchodní Asii a Austrálii, iPrice. Po jejím prodeji se vrací zpět do Česka, aby řídil rozvoj Heureky v 9 zemích.


Tomáš Braverman. Zdroj: HeurekaHeureka Group oznamuje, že od 13. září nastupuje do funkce generálního ředitele skupiny David Chmelař. Dosavadní CEO Tomáš Braverman se stává nevýkonným poradcem představenstva Heureky.

David Chmelař přichází do Heureky s vizí využít její stávají pozici v oblasti online srovnávání cen v devíti zemích k dalšímu posílení role společnosti v e-commerce ve střední a východní Evropě, což je proces, který byl zahájen již pod vedením Tomáše Bravermana.

Velmi mě těší, že přicházím do Heureky, abych mohl přispět na její úspěšné cestě ke zvýšení její hodnoty při oslovování milionů zákazníků v celém regionu. Z osobního hlediska si nedokážu představit lepší místo, kam bych se doma po osmi letech v Asii vrátil," řekl David Chmelař, který spoluzakládal a spoluřídil platformu iPrice, srovnávač cen v jihovýchodní Asii a Austrálii, až do její nedávné akvizice indonéskou e-commerce společností Bukalapak.

 

David Chmelař. Zdroj: Heureka


Heureku vedu přesně 10 let a společně se skvělým týmem se nám ji za tuto dobu podařilo zdesetinásobit. Z lokálního srovnávače jsme vytvořili regionálního e-commerce hráče, který je nejnavštěvovanějším nákupním portálem v regionu CEE. Po deseti letech a na prahu čtyřicítky je ale ten správný čas na nové výzvy. K Heurece i jejímu týmu cítím však velkou zodpovědnost, budu jí nadále pomáhat v poradenské roli a těším se na její další velké úspěchy,“ řekl Tomáš Braverman. 

Štítky dokumentu: E-Commerce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: