Huffington Post a New York Times verbují občanské žurnalisty mezi studenty

24. 2. 2010 | CIP
Psát novinky z univerzitního prostředí anebo obstarávat zprávy pro hyperlokální média. To by měla být podle Huffington Post a New York Times role nově najímaných studentů. Média to oznámila prostřednictvím svých redakčních blogů. Huffington Post předpokládá, že sestaví tým zhruba třiceti univerzitních studentů, kterým poskytne dostatečné zázemí pro jejich budoucí práci.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Psát novinky z univerzitního prostředí anebo obstarávat zprávy pro hyperlokální média. To by měla být podle Huffington Post a New York Times role nově najímaných studentů. Média to oznámila prostřednictvím svých redakčních blogů.
Huffington Post předpokládá, že sestaví tým zhruba třiceti univerzitních studentů, kterým poskytne dostatečné zázemí pro jejich budoucí práci. "Budou tak mít šanci ukázat svoje kvality na národní úrovni," dodal v blogpostu Adam Clark Estes, editor Huffington Post. Do práce chce zapojit nejen autory, ale také forografy či kameramany. Kromě zajímavých zpráv mají podle Esetse studenti dodávat také "svědectví o své generaci".
Deník New York Times, respektive jeho webová divize, zase oznámil, že navázal úzkou spolupráci s institutem žurnalistiky Arthura L. Cartera při New Yorkské univerzitě. Studenti by měli vytvářet zprávy komunitního charakteru a informovat o dění v oblasti East Village v New Yorku.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: