Jak tvořit obsah, který opravdu prodává - to je téma konference Content First

13. 5. 2015 | redakce
Pozornost si můžete koupit, nebo si ji zasloužit. Můžete vést cenové války, nebo mít věrné zákazníky. Na trendy můžete reagovat, nebo je sami určovat.

Dobuďte tajemný svět vyhledávačů, sociálních sítí, PR článků a newsletterů. Spusťte lavinu zájmu nejen o vaše webové stránky díky neotřelému obsahu s přidanou hodnotou. Staňte se jednou z mála firem, jejichž obsahový marketing opravdu funguje.

Přijďte 10. června na 2. ročník konference Content First a poslechněte si specialisty na slovo vzaté.

Jaký program je pro vás připraven a na co se můžete těšit?

O rozdílech mezi psaním scénářů a žurnalistiky od komerčních textů bude vykládat Tomáš BaldýnskýČeské Televize. Poradí vám, jak psát chytlavé příběhy a zhodnotí kvalitu aktuálních reklamních textů. UX Designer Adam Fendrych poukáže na důležitost zapojení špetky zábavy do firemního obsahu, která vám může výrazně pomoci okořenit celkový dojem.

Juraj ŠlesarMartinus.sk svou prezentací vyvrátí mýtus „mrtvých e-mailů“ a prozradí návod, jak psát zajímavý newsletter tak, aby jej lidé chtěli, vyhledávali a překvapivě se na něj i těšili.

Proč je důležité správně otextovat a prezentovat pracovní nabídky tak, aby oslovily vyhovující kandidáty a jak vlastně docílit toho, aby právě náš inzerát ve vteřině zaujmul? Konkrétní příklady ukáže Veronika Hlaváčová ze Slevomat.cz.

Pokud se ve vaší firmě zabýváte měřením a vyhodnocováním obsahového marketingu, jistě uvítáte prezentaci webového analytika Zdeňka HejnákaDobrého webu, který vám představí tipy, jak na to.

Z dalších vystoupení vybíráme:

  • Tomáš Macků, Ipsos: A co si myslíte o CONTENTu vy osobně?

  • Filip Rožánek, Economia: Veřejnoprávní neznamená nudný, komerční neznamená plytký

  • David Pavel, Newcast Czech Republic: Content založený na datech

  • Marie Doležalová, herečka: Rozhovor s Marií Doležalovou (nejen) o kafi a cigárkách

Konference Content First se bude konat ve středu 10. června 2015 od 9 hodin v konferenčním centru OKsystem na Praze 4.

Zajistěte si své místo včas. Registrovat se můžete už nyní na internetových stránkách konference, kde naleznete také podrobný program a profily jednotlivých přednášejících.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: