Konference Restart kariéry aneb jde to!

1. 7. 2013 | PM
Inspirace pro rozhodnutí, která mění od základů život

Přemýšlíte o restartu kariéry nebo hledáte impuls, jak tu svoji pořádně nakopnout? Inspirujte se na proto pořádané konferenci, kde vystoupí například Iveta Radičová nebo bývalý manažer stáje F1 McLaren-Mercedes, Pavel Turek.

Ve čtvrtek 18. července se v Paspově sále pivovaru Staropramen uskuteční konference s názvem „Restart kariéry aneb jde to!". Podtitul akce pořádané společností HR Spectrum a reklamní agenturou Dark Side zní „Buďte pozitivní a inspirujte se příběhy, jak restartovat kariéru nebo myšlení". Společným znakem řečníků konference je, že svou kariéru otočili v určitém okamžiku doslova čelem vzad a vědí tedy, o čem mluví. Přijďte si poslechnout inspirativní příběhy o tom, že změna jde udělat a konkrétní návody, jak se do ní pustit. „Restart kariéry" navazuje na loňskou konferenci Inovace & Inspirace, která nabízela přednášky o nových možnostech pro manažery a podnikatele.

Takovou konferenci vám asi HR neproplatí... Ale věřte, že se vám investice do ní bohatě vrátí! Pokud jen trochu uvažujete o změně ve své kariéře, přijďte si poslechnout příběhy lidí, kteří ten osudový zlom udělali – a rozhodně nelitují. Business partner společnosti HR Spectrum Andrea Němcová říká: „Nejčastější motivací pro budování kariéry sice jsou peníze, sláva, uznání a seberealizace, ale čím dál tím častěji se tou motivací stává také vnitřní nespokojenost a podvědomá touha něco dokázat". A právě od tohoto faktu, od zmíněné vnitřní nespokojenosti, se odrazila myšlenka konference zaměřené na restart kariéry.

Na koho se účastníci konference mohou těšit? Popovídat o svých zkušenostech přijde například Iveta Radičová, dáma, která svou kariéru profesorky sociologie zaměnila za politiku a vypracovala se až na pozici premiérky a kandidátky na prezidentku Slovenska. Další zajímavou ženou je například paní Inéz Cusumano, kterou můžete znát jako zámeckou paní – její původní kariéra ale směřovala úplně někam jinam. Nebo Pavel Turek, člověk, který odešel z managementu týmu McLaren-Mercedes v soutěži Formule 1 k vlastnímu podnikání. Na kompletní seznam řečníků se podívejte níže:

Iveta Radičová - od profesorky sociologie k pozici premiérky a kandidátky na prezidentku SR

Boženka Jirků - od redaktorky v Československé televizi k ředitelce nadace Charty 77 Konto Bariéry

Václav Dejčmar - spoluzakladatel RSJ, galerie DOX a majitel modelingové agentury Czechoslovak Models

Inéz Cusumano - od vrcholové manažerky k zámecké paní Chateau Mcely

Aleš Michl - ekonom, byl v týmech místopředsedů vlád pro ekonomiku a NERV, klíčový makroekonom Raiffeisen Bank

Libor Malý - od muže, který vybudoval a prodal impérium LMC (servery jobs.cz a práce.cz), k zakladateli projektu na výměnný obchod Hearth.net

Martin Zach – tvrdý životní restart vrcholového sportovce

Jiří Pavlíček - od generálního ředitele Johnson & Johnson k vlastním globálním projektům

Evžen Cekota - známý life kouč a jeho teze Lidé na životních Křižovatkách

Jozef Banáš - od ekonoma a top manažera přes politika a diplomata k nejprodávanějšímu spisovateli na Slovensku

Jana Žižková - od CEO IT firmy SAS Institute k cestě kolem světa na plachetnici až ke kariéře v Singapuru

Libor Malý - od manažera, který vybudoval a později prodal impérium LMC (servery jobs.cz a práce.cz), k muži, jenž založil projekt na výměnný obchod Hearth.net

Václav Dejčmar - spoluzakladatel RSJ, galerie DOX a majitel modelingové agentury Czechoslovak Models

„Sám jsem velkým zastáncem toho, že každý by měl dělat to, co ho baví. Všichni vědí, že vztah, který nefunguje a trpí v něm oba partneři, by se měl ukončit. Ale práce je vlastně taky vztah! A kdo se trápí v práci, nechť sebere odvahu a zmáčkne tlačítko restart." říká Tomáš Jindříšek, Managing Partner společnosti i Dark Side a duchovní otec konference. Pokud máte pocit, že jste prst nad zmíněným tlačítkem drželi, ale neodhodlali jste se, možná bude tato konference tím správným impulsem. Bonusem akce je navíc i bohatý networkingový program, prohlídka pivovaru Staropramen a after party v music clubu Phenomen.

Přečtěte si kompletní program a registrujte se na www.restart-kariery.cz.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: