Konference Restart myšlení doplňuje program a láká na netradiční závěr

15. 7. 2016 | redakce
Výjimečná šance seznámit se s osobními příběhy a postoji předních osobností českého byznysu, vědy, politiky nebo sportu. A třeba i načerpat inspiraci a impuls pro restart vlastního života.

Každý z nás má občas pocit, že přešlapuje na místě a pro své myšlení potřebuje nový impulz. Na konferenci Restart myšlení bude takových impulzů plno. Unikátní akce, staví na příbězích úspěšných a zajímavých lidí.  Letos se toto úspěšné setkání koná již počtvrté, a to již příští čtvrtek 21. července 2016 od 9 hodin v pražském DCS Clubu, který je generálním partnerem akce.

Statisíce lidí průběžně řeší, čemu a proč se dále věnovat a jak nejlépe využít čas, který ještě mají. Spoustě z nich v současné situaci něco podstatného chybí, se změnou však přesto váhají. Právě silné osobní příklady lidí, kteří se sami dokázali výrazně posunout, jim mohou nejvíce pomoci v rozhodnutí,“ uvádí Tomáš Ervín Dombrovský ze společnosti LMC, která spolupořádá konferenci.

Od sportovců přes manažery až po vědce

Letos své životní cesty poodhalí textař, spisovatel a kandidát na příštího prezidenta ČR Michal Horáček, sexuoložka a psycholožka Laura Janáčková, hvězda leteckých závodů Red Bull Air Race Martin Šonka, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, badmintonista a iniciátor projektu „STK pro chlapy“ Petr Koukal, manažerka řídící marketingové aktivity společnosti SAP v Číně Petra Faltysová, zakladatel společnosti Lasvit Leon Jakimič, první žena mezi českými Manažery roku Senta Čermáková, spoluzakladatel startupu Liftago a vítěz prestižní soutěže kreativců Cannes Lions Ondřej Krátký nebo otec chemických robotů a vizionář moderní medicíny František Štěpánek. Nově byl doplněn program také o egyptologa Miroslava Bártu.

„Řečníky se vždy snažíme vybírat tak, abychom obsáhli co největší množství oborů lidské činnosti. V minulosti se tak může konference pyšnit účastí někdejších vrcholových politiků, hvězd šoubyznysu nebo třeba nositelů významných manažerských ocenění. V tom, o čem budou mluvit, jim v podstatě necháváme volnost. Každý z nich si tak může sám zvolit tu část životního příběhu, která mu přijde zajímavá a inspirativní,” přibližuje koncept konference Michal Kříž, Managing Partner pořádající agentury DARK SIDE.

Konference také přispěje na dobrou věc. „Společně s návštěvníky akce podpoříme organizaci Asistence, která poskytuje sociální služby a odstraňuje bariéry pro více než 250 lidí s tělesným a kombinovaným postižením v Praze a okolí. Z každé prodané vstupenky půjde právě na účet Asistence o.p.s. 300 Kč,” vysvětluje Tomáš Jindříšek, Managing Partner pořádající agentury DARK SIDE.

Konference s netradiční atmosférou si zaslouží i netradiční závěr

Kromě samotných inspirativních příběhů čeká návštěvníky konference ještě „estrogeniální stand-up” tří něžných blondýnek s ostrým humorem Koko Comedy.

Konference s netradiční atmosférou si zaslouží i netradiční závěr. Letos se o něj postará Prague Burlesque – stylová a dráždivá podívaná, která Vás zavede do světa fantazie, krásy, zpěvu, tance a satirického humoru. Uvidíte oslňující zpěvačku Angelinu Angelic, neposednou Miss Cool Cat, tajemnou Lady Mousellicu a zpěváka šlágrů Sonnyho Vargase.

 

Kdy a kde

Registrujte se na adrese www.restart-mysleni.cz. Akce se koná 21. července 2016 od 9 hodin v pražském DCS Clubu (Vinohradská 35/25).

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: