Konference Restart myšlení nešetří příběhy ani emocemi. Letos v červenci se koná již počtvrté

20. 6. 2016 | redakce
Výjimečná šance seznámit se s osobními příběhy a postoji předních osobností českého byznysu, vědy, politiky nebo sportu. A třeba i načerpat inspiraci a impuls pro restart vlastního života.

Restart myšlení je unikátní konference, která staví na příbězích úspěšných a zajímavých lidí a také na myšlence, že z řady těchto příběhů může každý z nás načerpat inspiraci a získat impuls, který ho posune dál. V minulosti byli hosty konference třeba někdejší premiérka Slovenské republiky Iveta Radičová, moderátorka Adela Banášová, šéfredaktor časopisu Forbes Petr Šimůnek, plastický chirurg Andrej Sukop, horolezkyně Klára Kolouchová nebo šéfka českého Googlu Taťána Le Moigne. Letos se toto úspěšné setkání koná již počtvrté, a to 21. července 2016 od 9 hodin v pražském DCS Clubu, který je generálním partnerem akce.

Statisíce lidí průběžně řeší, čemu a proč se dále věnovat a jak nejlépe využít čas, který ještě mají. Spoustě z nich v současné situaci něco podstatného chybí, se změnou však přesto váhají. Právě silné osobní příklady lidí, kteří se sami dokázali výrazně posunout, jim mohou nejvíce pomoci v rozhodnutí,“ uvádí Tomáš Ervín Dombrovský ze společnosti LMC, která spolupořádá konferenci.

Od sportovců přes manažery až po vědce

Letos své životní cesty poodhalí textař, spisovatel a kandidát na příštího prezidenta ČR Michal Horáček, sexuoložka a psycholožka Laura Janáčková, hvězda leteckých závodů Red Bull Air Race Martin Šonka, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, badmintonista a iniciátor projektu „STK pro chlapy“ Petr Koukal, manažerka řídící marketingové aktivity společnosti SAP v Číně Petra Faltysová, zakladatel společnosti Lasvit Leon Jakimič, první žena mezi českými Manažery roku Senta Čermáková, spoluzakladatel startupu Liftago a vítěz prestižní soutěže kreativců Cannes Lions Ondřej Krátký nebo otec chemických robotů a vizionář moderní medicíny František Štěpánek.

„Řečníky se vždy snažíme vybírat tak, abychom obsáhli co největší množství oborů lidské činnosti. V minulosti se tak může konference pyšnit účastí někdejších vrcholových politiků, hvězd šoubyznysu nebo třeba nositelů významných manažerských ocenění. V tom, o čem budou mluvit, jim v podstatě necháváme volnost. Každý z nich si tak může sám zvolit tu část životního příběhu, která mu přijde zajímavá a inspirativní,” přibližuje koncept konference Michal Kříž, Managing Partner pořádající agentury DARK SIDE.

Kromě samotných inspirativních příběhů čeká návštěvníky konference ještě „estrogeniální stand-up” tří něžných blondýnek s ostrým humorem Koko Comedy. Nebude chybět ani tradiční závěrečná afterparty a skvělé občerstvení během celého dne.

Konference také přispěje na dobrou věc. „Společně s návštěvníky akce podpoříme organizaci Asistence, která poskytuje sociální služby a odstraňuje bariéry pro více než 250 lidí s tělesným a kombinovaným postižením v Praze a okolí. Z každé prodané vstupenky půjde právě na účet Asistence o.p.s. 300 Kč,” vysvětluje Tomáš Jindříšek, Managing Partner pořádající agentury DARK SIDE.

O konferenci je každoročně mimořádný zájem

Konference Restart myšlení je každý rok beznadějně vyprodaná a i letos vstupenky rychle mizí. Do 30. června jsou přitom k dostání za výhodnější cenu 2500 Kč bez DPH, od 1. července je cena 2900 Kč bez DPH. Registrace je možná na adrese www.restart-mysleni.cz. Akce se koná 21. července 2016 od 9 hodin v pražském DCS Clubu (Vinohradská 35/25).

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: