Londýnem se prohánějí zombie a lákají do zábavního parku

8. 9. 2017 | Milada Zemanová
Všechny příznivce hororů jistě potěší, že mohou navštívit bludiště plné zombie. Přesně toto předpokládá zábavní park THORPE PARK resort, a spojil proto své síly s populárním seriálem The Walking Dead.

Zombie požírající mozky a vnitřnosti, přesně takový pohled se naskytl obyvatelům Londýna. Tento živý (vlastně spíše nemrtvý) billboard je počinem PR agentury Taylor Herring, která za pomoci populárního seriálu Walking Dead (v češtině známí jako Živí mrtví) zve lidi do anglického zábavního parku THORPE PARK resort.

Tento billboard byl vytvořen z více než 50 kg krve a vnitřností. Alespoň tak to uvádí Taylor Herring ve své tiskové zprávě.

V jednom okamžiku zombie opustily svá místa a začaly se ploužit ulicemi a dorazily až do THORPE PARK resortu. Celá tato akce měla propagovat Fright Nights a nové atrakce ve zmíněném parku. Ty budou k dispozici letos na podzim.

Jak to na místě vypadalo, se podívejte na videu níže.


Fright Nights je speciální program odehrávající se v parku po setmění a jeho zaměření je, jak jinak, hororové. S tématikou The Walking Dead čekají na návštěvníky hned 2 děsivá bludiště a nebude chybět například ani hororový psychothriller SAW.

Dominic Jones, divizní ředitel THORPE PARK resortu uvedl, že Fright Nights jsou u nich největší události roku a ke spolupráci s The Walking Dead dodal:

„Jsme nadšení, že můžeme našim návštěvníkům přiblížit tento světový fenomén. Obě speciálně navržená bludiště jsou skutečně děsivá a nejsou pro nikoho, kdo se snadno vyleká.”

Podle tiskové zprávy agentury Taylor Herring zombie v některých okamžicích zombie házely nedojedené kousky na nicnetušící kolemjdoucí. Jiné zdroje ovšem tvrdí, že celé představení bylo detailně naplánováno. My doufáme v druhou variantu. Přeci jen nemůžete házet vnitřnosti (skutečné i falešné) po lidech, co prochází náhodou kolem.


Zdroje: Adweek, Taylor Herring

Kam dál?

Seriál Walking Dead ve své propagaci velmi rád šokuje. V letošním roce například streamoval živě zombie apokalypsu na Facebooku. Walking Dead jsou skutečně mistři zombie marketingu.

Štítky dokumentu: Formy PR
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: