Marketing Festival bude! Proběhne v únoru 2024

22. 2. 2023 | Petr Michl
Marketing Festival oznámil datum svého konání. Třídenní marketingová akce začne 20. února 2024.

 

To, co zakladatel Marketing Festivalu Jindřich Fáborský nedávno naznačil ve svém blogu, získává reálné obrysy. Marketing Festival, který naposledy proběhl v online podobě v září 2021, se vrátí, a to ve vší fyzické parádě v termínu 20. až 22. února 2024.

Dle příspěvku Marketing Festivalu zabere příprava na takovouto akci 16 měsíců. Čtvrtrok příprav má jeho tým už za sebou. Osobně jsem s tím nepočítal poté, co mi Jindřich Fáborský loni v září řekl, že se dále zaměří spíše jen na rozvoj Digisemestru. Proti dalšímu Marketing Festivalu hovořilo to, že jde o akci extrémně náročnou na přípravu, navíc ji do ztráty může finančně hodit celá řada faktorů.

Jindřich nicméně získal novou dávku energie během mimořádně povedeného podzimního běhu Digisemestru. V lednu pro Marketing Journal uvedl:

Festival mi osobně hrozně chybí. Chybí mi ten hype a všechna ta práce, ale i ten produkční adrenalin. Chci to znova zažít a dost bylo čekání. Řekl jsem si, že je mi už úplně jedno, jestli bude covid-19 nebo jiná pandemie, jestli bude ekonomická krize nebo jestli si lidi odvykli chodit na konference. Jsem podnikatel a jako podnikatel mám překonávat překážky. Tak se nemůžu pořád strachovat, že teď není dobrá doba. Dobrá doba je teď,“ a dodal:

„Vrátili jsme k rozhodnutí pořádat Marketing Festival v nejkratším možném termínu. Chybí mi to i ale i z účastnického hlediska jako marketérovi. A minimálně ta tvrdé jádro lidí, co chodilo na první ročníky 2013 až 2017, mi v tomto dá za pravdu. Začíná se tu objevovat spousta akcí u nás i v regionu, ale mě chybí festival. Obrovská a důležitá akce, která si ale zároveň udrží odbornost.“

Můžeme tak očekávat podobu Marketing Festivalu, která se v dobrém vrátí ke kořenům. Web Marketing Festivalu ještě na nový ročník nezve, ale to se má v blízké době napravit. 

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: