Marketing Management láká na Kena Segalla, tvůrce kampaně „Think Different" pro Apple

25. 4. 2013 | Petr Michl

Letošní mimořádně nabitý program kongresu Marketing Management (Palác Žofín, 14. 5. 2013) již oslovil na 150 účastníků, zejména fanoušků společnosti a produktů Apple, kteří se těší na setkání s hlavním řečníkem.
Je jím Ken Segall, tvůrce slavné kampaně „Think Different", který více než 12 let úzce spolupracoval se Steve Jobsem. Je také například původcem názvů produktů Apple s „i" před jejich jménem. Představí 10 základních principů jednoduchosti, jež vedly k úspěchu společnosti Apple, a všem zájemcům podepíše svoji nejnovější knihu Insanely Simple (dárek pro účastníky).

I další části programu ovšem nebudou do počtu. Úvodní část dne se bude věnovat gamifikaci. O inspiracích hravým marketingem z české a slovenské domoviny budou diskutovat Vít Baloušek z Good Ideas a z Petr Šebo z TheMarketers.biz. Jak zábavou a zážitky získat a udržet klienty, poradí slovenský podnikatel roku 2011, Luboš Fellner z  Bubo Travel Agency. Ochutnávku hravé kreativity z Prague International Advertising Festival představí ředitel této mezinárodní reklamní soutěže, Marek Hlavica.

V bloku o důležitosti jednoduchosti budou sekundovat Kenu Segallovi i další zahraniční řečníci. Kreativní akcelerátory marketingové komunikace představí Ravid Kuperberg z Mindscapes Israel. Blok bude řídit CEO Havas Worldwide New Europe, Gilles Bérouard.


V diskuzních panelech pak budou moci návštěvníci načerpat inspiraci od zástupců řady českých kreativních a hravých značek třeba od marketingového ředitele Kofoly, Tomáše Vlasáka, nebo od Tomáše Liptáka, který stejnou pozici zastává v pivovaru Bernard.

Kongres vyvrcholí společenským večerem spojeným s vyhlášením výsledků žebříčku Agentura roku 2012. Za zvýhodněných podmínek je možné zakoupit Agenturní stůl na den i na večer. Počet agenturních stolů je omezen a kapacita sálu se rychle plní, neodkládejte prosím své přihlášení! Uzávěrka je již za týden dne 30. 4.

Podívejte se na kompletní program.

Registrujte se ZDE.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: