Mediář: Seznam vstoupí do segmentu slevových serverů 14. února s vlastním projektem

2. 2. 2011 | ITO
14. 2. - tedy v den, kdy konzumní společnost slaví svátek svatého Valentýn, přibude mezi zhruba 160 českými slevovými servery nový projekt. Tentokrát však projekt, který nebude možné brát na lehkou váhu, neboť za ním stojí největšího tuzemského online hráč - portál Seznam.cz.

Seznam, zdroj: www.seznam.cz

14. 2. - tedy v den, kdy konzumní společnost slaví svátek svatého Valentýn, přibude mezi zhruba 160 českými slevovými servery nový projekt. Tentokrát však projekt, který nebude možné brát na lehkou váhu, neboť za ním stojí největšího tuzemského online hráč - portál Seznam.cz. Slevový server by se měl jmenovat Tip Seznam a jeho existenci již potvrdili zástupci Seznamu. Slevomatu tak pravděpodobně vznikne nový největší český konkurent. Informaci přinesl dnes dopoledne blog Mediář.cz.

Portál vstoupí na trh ve chvíli, kdy se zahajuje jeho výraznější konsolidace. Se svou potenciální návštěvností překračující dva miliony uživatelů denně by se Tip Seznam měl stát hráčem, který bude brzy diktovat podmínky v celém segmentu. Zajímavým způsobem by také mohl zamíchat karty při zakládání první stavovské organizace slevových serverů, ke které Slevomat dlouhodobě vyzývá. Tato asociace by totiž v budoucnu mohla výrazně přispět k likvidaci malých hráčů a ztížit vstup na trh novým projektům.

Zpráva na Mediar.cz.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: