Nenechte si ujít Restart kariéry

12. 1. 2015 | redakce

Nejdůležitější akce roku pro všechny, kteří chtějí udělat v životě další krok a nevědí přesně jak, se blíží. Již třetí ročník konference ze série “Inspirace & Restart kariéry” s podtitulem “Restart myšlení” se uskuteční ve čtvrtek 5. února v pražském Dance Union klubu (Vinohradská 25, Praha 2).

Konference Restart kariéry je sérií inspirativních vystoupení řečníků, kteří přinášejí nové myšlenky a postřehy ke kariérnímu i osobnímu rozvoji. Většina z aktérů navíc na veřejnosti vystupuje jen zřídka. Dance Union klub tak bude skvělým místem, kde lze načerpat energii pro profesní i soukromý život.

Hosty třetího ročníku budou mimo jiné Adela Banášová (nejúspěšnější slovenská moderátorka současnosti), Taťána le Moigne (šéfka Google ČR a inovátorka vzdělávání dětí), Petr Šimůnek (šéfredaktor magazínu Forbes a moderátor) nebo Andrej Sukop (přední český plastický chirurg). Celkem během dne vystoupí jedenáct hostů.

Restart kariéry není klasickou pracovní konferencí. Mottem akce je strávit skvělý den se skvělými lidmi”, což vystihuje jak účast inspirativních řečníků, tak neformální a pohodovou atmosféru a závěrečnou afterparty. Předchozí ročníky byly beznadějně vyprodané, s registrací by proto zájemci neměli dlouho váhat,” říká Tomáš Jindříšek, Managing Partner pořádající agentury Dark Side.

V roce 2013 se konference zúčastnila například bývalá premiérka SR Iveta Radičová, ředitel prestižních leteckých závodů Red Bull Air Race Pavel Turek nebo nejprodávanější slovenský spisovatel, ekonom a politik Josef Banáš.

Hlavním cílem je ukázat účastníkům pozitivní příběhy, které jim mohou pomoct nejen v restartu jejich kariéry, ale nabídnout i řadu podnětů pro osobní a profesní život. Jde o konferenci, kterou si zčásti děláme i pro sebe. Zveme hosty, které bychom sami chtěli vidět a kteří nás inspirují. Unikátní atmosféra konference pak působí na návštěvníky i na přednášející. S minulým ročníkem Restartu kariéry například začala nová pracovní etapa Vandy Wolfové, která na akci vystupovala a která také díky této konferenci vyměnila po 21 letech své působiště v Ogilvy EMEA za společnost Google,” popisuje Managing Partner agentury Dark Side Michal Kříž.

Restart kariéry
Kdy: 5. 2. 2015
Kde: Dance Union klub
Prohlédněte si program a všechny přednášející na webu www.restart-kariery.cz

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: