O Opencard se zajímá PPF

30. 3. 2010 | TMJ
Projekt karty Opencard, jež brzy opustí náruč města a bude se prodírat trhem v rámci vlastní akciové společnosti, již budí zájem některých investorů. Jedním z těch, kteří to s kartou myslí opravdu vážně, má být investiční skupina PPF. S odvoláním na vlastní důvěryhodné zdroje to uvedl server motejlek.com. A šance PPF mohou být považovány za vysoké.

Ilustrační obrázek, zdroj: archiv

Projekt karty Opencard, jež brzy opustí náruč města a bude se prodírat trhem v rámci vlastní akciové společnosti, již budí zájem některých investorů. Jedním z těch, kteří to s kartou myslí opravdu vážně, má být investiční skupina PPF. S odvoláním na vlastní důvěryhodné zdroje to uvedl server motejlek.com - webový projekt Miroslava Motejlka, vedoucího redakce reportérů Českého rozhlasu.
A šance PPF mohou být považovány za vysoké. Vedení města se již před časem nechalo slyšet, že pro Opencard preferuje bankovní nebo finanční instituci a tento požadavek by PPF mohla splnit. Přitom projekt je v současné době ve fázi, která je pro investora skutečně přívětivá -   bylo vydáno nezanedbatelné množství karet, které byly rozptýleny mezi množství držitelů. Byla vybudována infrastruktura nutná k minimálnímu zajištění funkce karet (PID, knihovny, parkovací automaty, přestupky).
Nyní tak tedy chybí jediné: poskytnout karty v rámci smysluplného využití soukromým subjektům a umožnit jejich využívání i mimo veřejnou správu a veřejné služby.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: