Partnerem slovnského mýtného se stal Eurotoll

2. 12. 2009 | RaTP
Eurotoll oznámil, že obdržel certifikaci SkyToll jako oficiální partner pro síť slovenského elektronického silničního mýtného. Jeho start je na Slovensku je naplánováno na leden 2010. Eurotoll je již na Slovensku přítomen prostřednictvím stávající distribuční sítě, která se skládá z 11 prodejců a regionálních partnerů v České republice, Rakousku, Rumunsku, Polsku, Slovinsku, Německu a Chorvatsku.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Eurotoll oznámil, že obdržel certifikaci SkyToll jako oficiální partner pro síť slovenského elektronického silničního mýtného. Jeho start je na Slovensku je naplánováno na leden 2010.
Eurotoll je již na Slovensku přítomen prostřednictvím stávající distribuční sítě, která se skládá z 11 prodejců a regionálních partnerů v České republice, Rakousku, Rumunsku, Polsku, Slovinsku, Německu a Chorvatsku.

Společnost spolupracovala na tvorbě nového francouzského mýtného systému, kromě toho podílela na jednoletém přechodu od systému karty CAPLIS na systém TIS-PL.
Síť Eurotoll zahrnuje francouzské Tis-PL sítě, španělskou síť Via-T a nabízí přístup k 42 dálničním systémům (13 ve Francii a 29 ve Španělsku), 12 000 km dálnic podléhajících mýtu spolu s tunely, mosty a hlídanými parkovišti pro kamiony.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: