Pohlreich, Drábová nebo Alexandra Monhartová: Restart myšlení již popáté přinese inspirativní osobní i kariérní příběhy

30. 5. 2017 | redakce
Může se nám zdát, že přešlapujeme na místě. Že potřebujeme nový impuls. Jenomže na restart člověku schází čudlík, na restart člověk potřebuje inspiraci. Silné příběhy, které vás v dobrém nakoupnou najdete na konferenci Restart myšlení.

 

Může se nám zdát, že přešlapujeme na místě. Že potřebujeme nový impuls. Jenomže na restart člověku schází čudlík, na restart člověk potřebuje inspiraci. Silné příběhy jsou přitom všude kolem nás, stačí je najít a pak už jen poslouchat. Přesně tento krok za vás dokáže udělat již tradiční netradiční konference Restart myšlení. Letos mezi hosty, kteří se podělí o své příběhy, nebudou chybět Zdeněk Pohlreich, Jakub Wágner nebo Dana Drábová.

Restart myšlení je jedinečnou příležitostí, jak se seznámit s osobními příběhy a postoji předních osobností českého byznysu, vědy, politiky, sportu nebo společenského života. A třeba i načerpat inspiraci a impuls pro posun vlastní kariéry či osobního života. V minulosti byli hosty konference třeba někdejší předsedkyně slovenské vlády Iveta Radičová, moderátorka Adéla Banášová, šéfredaktor časopisu Forbes Petr Šimůnek, šéfka českého Googlu Taťána Le Moigne, expert na Formuli 1 Pavel Turek, špičkový plastický chirurg Andrej Sukop, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová nebo kandidát na českého prezidenta Michal Horáček.

„V tom, o čem budou mluvit, necháváme našim řečníkům prakticky naprostou volnost. Nemáme předem daný úzký okruh, kterému se konference bude věnovat, i v tom jsme svým způsobem unikátní. Vsázíme na různorodost – samotných řečníků i jejich příběhů,“ říká Michal Kříž, Managing Partner pořádající agentury DARK SIDE.

Setkání s inspirativními osobnostmi a jejich životními příběhy proběhne letos již popáté, a to 15. června 2017 od 9 hodin v Tresor Clubu (Vinohradská 25/35, Praha 2). Tresor Club je zároveň i generálním partnerem projektu.

V rámci letošního Restartu myšlení vystoupí šéfkuchař, gastronom, podnikatel a moderátor populárního pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich. Toho si lidé i díky jeho pořadu představují jako postrach méně prosperujících podniků. On sám to rezolutně odmítá, protože se podle svých slov snaží pomoci, a ne z lidí dělat idioty. Jaderná fyzička a čerstvě i politička Dana Drábová promluví o skloubení svých různorodých povinností a zájmů, sportovní rybář a dobrodruh Jakub Wágner zase o cestování, extrémních situacích a adrenalinu.

Dalšími z hostů budou světoznámá módní designérka Alexandra Monhartová, spisovatel a osobní poradce Pavel Vosoba, podnikatelka a zakladatelka Siko koupelny Jaroslava Valová nebo sedminásobný mistr ČR v karate Pavel Moric, který zároveň učí studenty podnikat a podnikatele úspěšně se rozvíjet. Vědkyně Anna Fučíková dokáže, že i dyslektik a dysgrafik může dělat špičkovou fyziku, herečka a zpěvačka Lucie Brychtová promluví o tom, jak si své místo v branži udržela i po změně pohlaví, Libor Mertl nám ukáže cestu z ČVUT k prvnímu okruhu Formule 1 s umělým osvětlením, britský policista a držitel Řádu Britského impéria Petr Torák pak pohovoří o budování své kariéry a pomoci komunitě romské národnosti navzdory.

Konference je každoročně beznadějně vyprodaná, s přihlášením se proto nevyplatí váhat. Registraci jednoduše provedete na www.restart-mysleni.cz

Organizátoři konference (agentura DARK SIDE a společnost LMC) jsou si vědomi, že někteří pro svůj restart potřebují pomoc druhých. Proto věnují z každé vstupenky 300 korun na podporu Asistence o.p.s, která pomáhá lidem s postižením zapojit se do běžného života.

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.