Potřebujete vyměnit baterku v iPadu? Není to možné, musíte dostat nový kus

16. 3. 2010 | ITO
Odpůrci Applu se mohou zbláznit. Před pár dny totiž vyšlo najevo, že v případě nefunkčnosti baterie u iPadu nelze provést jednoduchou výměnu za novou. Alespoň tak zní oficiální odpověď společnosti, která je umístěna na servisních internetových stránkách. Za poskytnutí služby "Battery Replacement Service" (tedy zaslání nového přístroje) zaplatíte "pouhých" 99 dolarů plus poštovné.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.apple.com

Odpůrci Applu se mohou zbláznit. Před pár dny totiž vyšlo najevo, že v případě nefunkčnosti baterie u iPadu nelze provést jednoduchou výměnu za novou. Alespoň tak zní oficiální odpověď společnosti, která je umístěna na servisních internetových stránkách. Za poskytnutí služby "Battery Replacement Service" (tedy zaslání nového přístroje) zaplatíte "pouhých" 99 dolarů plus poštovné. A pozor - data ze zkolabovaného iPadu musíte vytáhnout vy sami.
Na internetu se proti takovémuto postupu vzedmula vlna nesouhlasu.
"Nejen, že je to neekologické a proti veškerým zásadám o trvale udržitelném rozvoji, ale je to i uživatelsky nekomfortní a nepřívětivé," nechal se slyšet jeden z diskutérů serveru Telegraph.
"Super, vím jak to bude s výměnou baterky. Ale co s daty ve starém iPadu, který nespustím, to mi evidentně nikdo neprozradí," shrnul situaci jiný.
"Tentokrát mi přijde, že to s iPadem Apple tak nějak přepálil," dí další, "Příští produkt bude muset být skutečně špičkový za dobrou cenu. Jinak si to firma odskáče."


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: